טרמפולינה: לפני שמתחילים, כמה כללים לקופץ המתחיל

טרמפולינה: לפני שמתחילים, כמה כללים לקופץ המתחיל

לפני שמתחילים לקפוץ בשמחה גדולה על הטרמפולינה שלכם, לפני שמתחילים להתאמן על סלטה הפוכה לאחור עם בורג באוויר, כדאי לקרוא מעט בנושא כדי לדעת ממה להיזהר ולאיזה כיוון כדאי ללכת. הנה כמה עצות כלליות למי שעוד לא קפץ על טרמפולינה או שאין לו הרבה ניסיון בתחום.

כיף זה חשוב, אבל בטיחות יותר

טרמפולינה יכולה לספק לנו שעות רבות של הנאה אבל טרמפולינה לחצר גם עלולה – אם נעשה בה שימוש לא נכון – לגרום לנו לפציעות מסוגים שונים. לפני שמתחילים לקפוץ, לפני שמביאים אותה הביתה ונותנים לילדים לקפץ עליה, כדאי להקדיש זמן לענייני בטיחות.

חשוב להכיר את הסכנות שבמתקן הזה, לדעת מה הדברים שמהם צריך להיזהר ולחשוב על אמצעים לנטרול הסיכונים הבטיחותיים שבא עם מתקן השעשועים הזה. כדאי גם לבדוק את המקום המיועד ל טרמפולינה כדי לוודא שאין בו מפגעים בטיחותיים שעלולים לסכן את מי שמשתעשע בלי לשים לב לסכנות.

אם יש ילדים בבית הכינו כללים שלהם יש לציית לפני שמשחקים וודאו שהם יודעים מה מותר ומה אסור.

כיף זה נהדר, אבל הבריאות נהדרת יותר

אם יש לכם בעיות בריאותיות – בעיקר בשרירים ובעצמות אבל גם בתחומים אחרים – מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש בטרמפולינה. ישנן בעיות רפואיות שעלולות להחמיר בעקבות שימוש בטרמפולינה וישנן בעיות שמחייבות אותנו לוותר על התענוג.

גם מי שבריא באופן מלא ויעשה שימוש לא נכון בטרמפולינה עלול לגרום לעצמו בעיות בריאותיות. חשוב לדעת מאילו פעולות כדאי להימנע ואילו פעילויות יש לעשות באופן שונה או להפחית בהן.

כיף זה מעולה, אבל זה לא מתאים לכל אחד

מי שסובל מפחד גבהים או מפחדים אחרים עלול שלא ליהנות מהשימוש במכשיר ואפילו לסכן את עצמו אם הוא משתמש בו. אם אתם לא בטוחים לגביכם, אולי כדאי לעשות ניסיון במקום שבו יש טרמפולינה כדי לדעת אם אתם מסוגלים לעשות שימוש במכשיר. מצד שני לפעמים אפשר להתגבר על פחדים, גם אם הדבר מחייב התמדה והשקעה. כך או כך, כדאי לדעת מה היכולת שלכם ומה ההרגשה שלכם כדי שתדעו כיצד לגשת אל הטרמפולינה וכיצד להפיק ממנה את המקסימום עבורכם.

כיף זה כיף, אבל כדאי ללמוד איך מכייפים

ללמוד על הבסיס או ללמוד על תרגילים למתקדמים – האינטרנט מלא בהדרכות שיכולות לעזור לכם להכיר טוב יותר את המכשיר הזה ולדעת כיצד להשתמש בו בצורה מיטבית. אם תלמדו מעט תוכלו לנצל את הטרמפולינה בצורה טובה יותר ובטוחה יותר.

כיף זה אדיר, אבל לא למהר יותר מדי

היום הראשון שלכם על הטרמפולינה הוא לא היום שבו אתם חייבים כבר לנסות את הסלטה המשולשת עם היפוך צידי ובורג אחורי. נסו ללמוד מתוך ניסיון ולהכיר את היכולות שלכם לפני שאתם מנסים דברים מסובכים ואולי גם קצת יותר מסוכנים. לפעמים כדאי להתקדם לאט כדי להגיע רחוק יותר.

***

מוגש בחסות איסמור – איסמור מובילה בארץ בתחום שיווק מוצרי האיכות לבית ולחצר מוצרים אלה כוללים, בין היתר דשא סינטטי, ג'קוזי (ספא), סאונות, ברביקיו בנוי, מתקני שעשועים לילדים, בקתות עץ, מחסני עץ ועוד.

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן