השכרת רכב: טיפים לטיול קמפינג מוצלח

השכרת רכב: טיפים לטיול קמפינג מוצלח

האביב כבר כמעט כאן ומזג האוויר נעים, בהיר ומזמין. זאת הזדמנות מצוינת לצאת לטיול קמפינג, שהוא הבילוי המושלם למשפחות, לחברים וגם לזוגות רומנטיים.

למרות זאת, טיולי קמפינג תמיד יכולים להיות בעייתיים כשלא מתכננים אותם מראש. יש גבול דק מאוד בין טיול קמפינג מדהים לבין גיהינום עלי אדמות. צירפנו לכם כמה טיפים שיהפכו את הטיול שלכם למושלם:

סעו ברכב מרווח – כדי למנוע מצב מעצבן ומורט עצבים שבו תגלו בדקה ה-90, כי הציוד שארזתם בכלל לא נכנס לרכבכם, כדאי לפנות לסוכנות השכרת רכב בארץ ולהתפנק ברכב מרווח. סוכנויות השכרת רכב מציעות רכבים כאלו, חלקם מיועדים גם לטיולי שטח – כך שתוכלו לשדרג את הטיול שלכם משמעותית. מומלץ גם להזמין GPS לרכב.

אל תשכחו לקחת עימכם פריטים חשובים – בטיחות היא נושא חשוב, במיוחד כשיוצאים לטיול שטח. לכן וודאו שיש עימכם בהישג יד ערכת עזרה ראשונה. בנוסף, כדאי גם להביא מסנני קרינה, כובעים ומשקפי שמש, שיגנו עליכם מהשמש הקופחת. עליכם לדאוג גם לפנסים, אולרים, בטריות נוספות ועוד, שיבטיחו שתוכלו לעמוד במצבי חירום, במידה וחלילה תיתקלו בהם.

כדאי גם לנסות לצפות מראש מצבים בעייתיים – אם הילד סובל מאסטמה, מאלרגיה, מבחילות נסיעות וכו' – הביאו איתכם את כל התרופות הנדרשות. ואם אנחנו כבר מדברים על ילדים – הביאו איתכם את הצעצועים האהובים עליהם, שגם ינעימו את זמנם וגם יתנו לכם קצת שקט. כמובן שגם אתם יכולים להתפנק ב"צעצועים" משלכם, כמו בקבוק הוויסקי החביב עליכם…

ומה בנושא השינה? כדי שתהיה לכם שנת לילה טובה ותקומו רעננים ומלאי מרץ, מאוד כדאי שתצטיידו במזרונים מתנפחים. אל תשכחו להביא כרית לכל בן משפחה. תכשירים נגד יתושים הם בבחינת חובה – אלא אם כן אתם רוצים לקום עם גירודים ואדמומיות.

הביאו בגדים חמים – היו מוכנים גם לימי חמסין שרביים וגם ללילות קרים וצוננים. הביאו עימכם בגדים שמתאימים לשני המצבים.

בדקו את תקינות האוהל – אוהל הוא אחד הדברים החשובים ביותר, וכדאי להשקיע באוהל מושקע, מרווח, שיש לו גם רשתות נגד יתושים. יום-יומיים לפני שאתם יוצאים, בדקו שהאוהל במצב תקין. אם אתם חדשים בכל הנושא של קמפינג, כדאי להתאמן על ההרכבה של האוהל עוד בבית, כי אין דבר יותר מעצבן מלהתעסק עם האוהל בשעות שאתם עייפים, מותשים ומסביב חושך.

כשאתם ישנים באוהל, דאגו שהוא יהיה מעט פתוח ומאוורר. כך לא תקומו בבוקר שטופי זיעה, לאחר לילה של שינה מהבילה באוהל אטום לחלוטין. מאוד כדאי לשמור על אוהל נקי, לא ללכלך אותו באוכל ולא להיכנס אליו עם נעליים.

דאגו לחיית המחמד – במידה והחלטתם להביא איתכם את הכלב, ארזו איתכם קעריות אוכל, מזון ומים נקיים. מומלץ להחזיק את הכלב קשור ברצועה כל הזמן, כדי למנוע ממנו לברוח ולהיעלם. בנוסף, מאוד כדאי לדאוג שהכלב יגיע לטיול כשהוא מחוסן. אחרי הכל, בחורשות וביערות עלולים להסתובב תנים ולנשוך את הכלב שלכם.

לסיכום, טיול קמפינג מצריך רשימת פריטים מוקפדת, אריזה חכמה וסידורים בירוקראטיים עם חברות השכרת רכב, אבל תכנון מוקדם יבטיח לכם טיול מושלם.

***

מוגש בחסות חברת אביטל השכרת רכב בע"מ – שירותי השכרת רכב ללקוחות פרטיים, עסקיים, ומוסדיים, תוך התמחות מיוחדת במגזר הדתי.

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן