ג'קוזי: סגנונות שונים לאנשים שונים

כשבוחרים ג'קוזי אפשר לבחור בין דגמים שונים. הדגמים הללו נבדלים זה מזה במפרט הטכני שלהם, בגודל שלהם ובשאר מאפיינים. הם נבדלים גם במראה שלהם ובעיצוב שלהם.

כשאנחנו מתקינים מערכת ספא בחצר או בגינה אנחנו יכולים לעצב את הסביבה שלה ולשנות את המראה ואת הסגנון של המערכת שבחרנו. בריכה יכולה להיראות לגמרי אחרת אם מוסיפים לה דק עץ או מקיפים אותה במשטח אבן.

השילוב של הדגם שאנחנו בוחרים ועיצוב מקום ההתקנה שלו יכולים ביחד ליצור עיצובים שונים של ג'קוזי. כשאנחנו מתקינים את הבריכה ומחליטים על העיצוב שלנו עומדות בפנינו אפשרויות רבות. בואו נראה בקצרה כמה סגנונות אפשריים של בריכת ספא בגינה או בחצר.

תראו אותי, יש לי ג'קוזי

בואו נגיד את האמת: מערכות ספא נועדו לא רק להנאה. כאשר אנחנו מתקינים מערכת ספא אנחנו עושים זאת גם כדי להראות לכולם שיש לנו בריכה בחצר. לפעמים, בריכות ספא הן הדרך של אנשים למשוך שתומת לב של אנשים אחרים – ואין בכך שום דבר רע: הצלחה צריכה להיראות. אם הכי חשוב לנו שהבריכה שלנו תצעק בקול את ההצלחה שלנו הרי שהבריכה צריכה להיות מפוארת, עם שיש וזהב נוצץ וכן הלאה.

אני אדם מעשי

יכול להיות שכל מה שאנחנו רוצים זה מים מבעבעים, פינוק ורגיעה. אפשר להסתפק בעיצוב שאיננו עיצוב: רק בריכה במקום הנוח ביותר והנגיש ביותר – בלי משחקים ותוספות ועיצוב שנראה מיותר עבור האדם המעשי.

איזו מין שלווה

אם השלווה היא הדבר החשוב לנו ביותר כשאנחנו מתקינים ג'קוזי הרי שהעיצוב צריך להיות מרגיע ככל האפשר: קווים עדינים, שקט, מנוחה לעיניים ולנשמה ואולי גם תוספות כמו מערכת שתנגן מוזיקה מרגיעה ומקום למקלות קטורת ונרות ריחניים כדי להשלים את האווירה המרגיעה.

ילדים זה שמחה

ג'קוזי שנועד לילדים ולמשחקים שלהם צריך להיות מעוצב מסביב לשני נושאים עיקריים: בטיחות ברמה גבוהה ביותר ועיצוב שמושך ילדים ועושה להם שמח. לצד הקפדה על הבטיחות של הילדים שמשחקים בבריכה נעטוף את המקום במראות שאהובים על הילדים. מה לא עושים בשביל הילדים היקרים שלנו?

לחפש את היופי (ולמצוא אותו)

כשיופי הוא החשוב מכל אז צריך להקפיד על כל פרט ופרט: לא רק בעיצוב של הבריכה עצמה אלא גם בעיצוב של הסביבה שלה. החל בבחירת מיקום עם הנוף המושלם ועד העיצוב של הברזים – כל פרט משחק תפקיד חשוב ביצירת התמונה המושלמת שתעשה לנו טוב בעיניים ובנשמה.

אותי זה מצחיק

לא צריך לקחת את הג'קוזי יותר מדי ברצינות – אפשר דווקא להפוך אותו למקום מוזר ושונה ומצחיק. כך הבריכה הופכת למקום שבו אנחנו דווקא מחפשים את השונה, את היוצא מגדר הרגיל ואת הלא שגרתי. חוויית הטבילה יכולה להיות שונה מאוד כשהיא מתרחשת במקום שהעיצוב שלו מיוחד מאוד.

יש בגינה מסיבה

כדי שהג'קוזי יהיה מקום שאומר מסיבה ובילוי צריך לעצב אותו בהתאם. לא מדובר רק בעיצוב שאומר שמחה, ריקודים ובילוי אלא גם בעזרים טכניים כמו מערכת שמע משוכללת (שאיננה רגישה למים) ומקום לצינון בקבוקי השמפניה שהכרחיים למסיבת ג'קוזי מוצלחת.

***

מוגש בחסות הוט ספרינג: מערכות ספא וג'קוזי מהחברות המובילות בעולם.

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן