גני אירועים: טיפים להורי החתן והורי הכלה

קבלת הפנים היא החלק המושקע ביותר בכל חתונה של גן אירועים בשרון. האורחים יכולים ליהנות מיופיו של הגן, מהאווירה היוקרתית, לטעום מהבופה ולפטפט אחד עם השני תוך כדי שתיית יין. ברקע תתנגן מוסיקה נעימה, קלילה ונינוחה.

בוודאי גם לכם יצא להיות בקבלות פנים של גני אירועים בשרון. האם דמיינתם לעצמכם כיצד תהיה קבלת הפנים, כאשר אתם המארחים לא המתארחים? במידה וילדיכם עומדים להתחתן וזוהי החתונה הראשונה עבורכם כמארחים, כדאי שתדעו שעומדת בפניכם משימה לא קלה.

הורי החתן והכלה המגיעים אל גן אירועים בשרון נמצאים במרכז תשומת הלב של האורחים. הם צריכים לפגוש ולהודות לכל אורח המגיע למקום. מדובר במשימה שהיא גם קשה פיזית (עמידה מרובה על הרגליים) וגם נפשית (אתם לחוצים ומתרגשים מהיום החגיגי).

תיאלצו לעמוד בכניסה למקום (לפחות בהתחלת האירוע), כדי לקדם את פניהם של המוזמנים, כאשר אתם לבושים במיטב בגדיכם. בתחילת הערב, כאשר יהיה טפטוף איטי של מעט אנשים, תפחדו שאיש לא יגיע. לאחר מכן, כשתגידו למוזמן ה-300 "תודה שבאתם", תתגעגעו לשקט שהיה לכם.

כאשר האורחים יגיעו אל גן אירועים, למתחם קבלת הפנים, אתם תקבלו את פניהם בנועם ובאדיבות. כל אורח ימטיר עליכם שפע של ברכות. תיאלצו להציג את עצמכם לזרים מוחלטים. כדאי שתדעו, כי האורחים המבוגרים יותר מצריכים יותר תשומת לב מצידכם. במידה ולא תקדישו להם יחס, תתעלמו ותהיו אדישים כלפיהם, הם ייפגעו מאוד ויפרשו את התנהגותכם כגסות רוח בוטה.

זכרו, כי אתם הזמנתם את האנשים האלו. הם עשו מאמץ רב והגיעו למקום, שיתכן שהוא מרוחק ממקום מגוריהם. אין שום דרך קלה להימלט מלברך כל אורח. מונוטוני ככל שזה יהיה.

למרבה ההפתעה, יהיו גם מוזמנים אשר ינסו להימלט משיחה עימכם. אל תנסו לגשת אליהם ולכפות עליהם בכוח שיחה. אם הם ירצו, הם ייגשו אליכם מאוחר יותר, לאחר שימלאו את כרסם במעדני הבופה. אם לא, אז וותרו על זה. אינכם צריכים לסחוט את ברכתם בכוח. ישנם לא מעט מזומנים אשר מגיעים רק כדי לעשות "וי".

חתונה של גן אירועים אינה מצריכה מכם להיות מקוריים כלל. תוכלו להשתמש במשפטים כגון "שלום, נחמד לראותך אותך" או "תודה רבה שבאתם".

זכרו כי אתם נמצאים במתחם קבלת הפנים של גן אירועים יוקרתי ואנין טעם. לכן, למרות כל הלחץ והמתח, הימנעו משתייה מרובה מידי של אלכוהול. עימדו זקופים (זכרו, מצלמים אתכם…) ואל תשתכרו.

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן