4 גאדג'טים שאתה חייב במשרד

4 גאדג'טים שאתה חייב במשרד

המשרד שלנו הוא סוג של בית שני עבורינו, היות שאנחנו מבלים בו במשך מרבית שעות היום.

כדי שהמשרד שלנו יהיה מרחב עבודה כיפי, נעים ומזמין צריך להשקיע בו בהתאם. קבלו רשימה של 4 גאדג'טים שישדרגו את המראה של המשרד ואת התחושה הכללית ששוררת בו.

תופסן לשולחן לאוהבי קפה

הדיון סביב השאלה אם קפה הוא טוב או לא טוב לבריאות אומנם נמצא בשיאו, אבל לכם זה ממש לא מזיז.

אתם אוהבים את הקפה שלכם, ואוהבים עוד יותר להתענג עליו במהלך העבודה, כי הוא מגביר את התפוקה שלכם ומסייע לכם להתרכז. תופסן לשולחן שיחזיק את כוס הקפה שלכם הוא פתרון אידיאלי שהוא גם פרקטי וגם עיצובי היות שהוא יוסיף לשולחן העבודה פן שיקי ונופך מקורי. שימו לב, זהו פתרון מושלם לשלומיאלים שנוטים לשפוך את כוס הקפה שלהם, היות שכוס הקפה תעמוד בתוך תופסן ייעודי שתוכלו למקם יחסית רחוק מכם.

פח אשפה-מאפרה

פח אשפה שהוא גם מאפרה ייתן מענה מצויין למעשנים שהפסקת סיגריה היא חלק אינטגרלי משגרת העבודה שלהם. אנחנו ממש לא שופטים אתכם על כך שאתם מעשנים. שיהיה לכם לבריאות. אבל קשה להתווכח על כך, שהמראה של בדלי סיגריות הנערמות בתוך מאפרה המונחת על שולחן העבודה שלכם לא מאוד תורם ללוק של המשרד ובטח שלא עושה חשק ללקוחות לשבת בו זמן ממושך. פח אשפה שמשמש גם כמאפרה הוא פריט פרקטי, שישפר את החזות של המשרד ויתרום למראה אסתטי יותר של סביבת העבודה שלכם.

מתקן למשקפיים

מי שאין לו בעיות ראייה לא יכול להבין כמה גדול הוא התסכול כשאתה צריך את המשקפיים שלך אבל לא מצליח להיזכר היכן הנחת אותם לאחרונה. זה יכול לקרות לעיתים תכופות לאלה שמרכיבים משקפיים רק לצורך ספציפי (קרוב, רחוק, קריאה וכן הלאה) ואינם תלויים בהם באופן קבוע. כדי למנוע מראש את היעלמותם של המשקפיים, כל שעליכם לעשות הוא לרכוש מתקן מדליק למשקפיים, למקם אותו ליד המחשב על שולחן העבודה, וכך תשימו בקלות קץ לחיפוש המשקפיים שמבזבז לכם דקות עבודה יקרות.

מתקן ייעודי למחשב נייד

אם אתם יושבים שעות רבות מול המחשב הנייד, כדאי שהוא ימוקם בפוזיציה הנכונה כדי לצמצם מראש כאבים פוטנציאליים או צריבות בעיניים. עבור אלה מכם שהם לא מבינים גדולים באורגונומיה נסביר, שהמחשב שלכם אמור להיות ממוקם בגובה העיניים, ממש מול הפנים, כך שלא תצטרכו לכופף את הראש או להוריד את העיניים כלפי מטה. אם זה לא המצב אצליכם, אתם חייבים מתקן ייעודי למיקום מסך המחשב- מתקן שהוא פתרון אורגונומי מדליק ומעוצב שיכניס גם סטייל לסביבת העבודה.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן