תרגיעו! 5 דרכים להפחית לחץ

תרגיעו! 5 דרכים להפחית לחץ

אנחנו חיים בעידן מטורף. הדרישות בעבודה הולכות וגדלות, המחויבות לקריירה ולעיסוק המקצועי תופסת את מרכז החיים שלנו ובמקביל, עלינו לנהל גם חיי משפחה, לעשות כושר, לתחזק את הבית, להשקיע בגינה ולשלם את כל החשבונות. במציאות שכזו, מה הפלא שרובינו נמצאים בלחץ תמידי, לא מצליחים לנשום כמו שצריך ומוטרדים באינסוף מחשבות? הבשורה הטובה היא שהחיים שלכם לא חייבים להיראות ככה. אם תחושת הלחץ מפריעה לכם, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם להוריד את מפלס הלחץ ולחוש מאוזנים יותר.

אמרו תודה

הכרת תודה יוצרת רטט בגוף, מאפשרת לנו להתחבר למרכז הלב, מעלה את התדר האנרגטי שלנו ומזמנת המון דברים יפים אל חיי היומיום שלנו. עצרו רגע ואמרו תודה על הדברים שבחייכם. המוח שלנו באופן אוטומטי רואה רק את השלילי, את מה שעוד לא השגנו ואת מה שלא בסדר, והשליליות הזו רק מלחיצה עוד יותר.

הכרת תודה תסייע לכם להעביר את היום בצורה רגועה יותר ואתם תראו שהיא תהווה ניגוד מצוין ללחצים והעומסים.

הרגיעו את התודעה

כשהמציאות החיצונית שלנו עמוסה וגם המוח שלנו מייצר אינסוף מחשבות מלחיצות, הדרך לבעיות פיזיות ורגשיות היא קצרה ביותר. בהנחה שאתם לא יכולים להרגיע את העומס החיצוני, נסו לעבוד על הרגעת התודעה. זה יכול להיות באמצעות תרגול יוגה, בעזרת מדיטציות, דמיון מודרך או כל כלי אחר שאתם מתחברים אליו – ברגע שהתודעה שלכם תהיה רגועה יותר, אתם תחושו יציבים יותר מבפנים, והלחץ החיצוני פחות יחדור פנימה.

כתבו לעצמיכם

התחום של כתיבה אינטואיטיבית קונה לו עוד ועוד אוהדים, בזכות נפלאותיה של הכתיבה בשחרור רגשות ובפריצת מחסומים מעכבים והתחברות לחלקים הלוא מוכרים שלנו בעצמינו. רגשות שאצורים בתוכינו ודפוסי מחשבה מעכבים ומגבילים רק מחריפים את תחושות הלחץ שאנחנו בלאו הכי חשים במהלך היומיום, וכתיבה אינטואיטיבית הינה דרך נפלאה להשתחרר מהם. כתיבה כזו היא כמו ספר זכרונות שתוכלו לשוב ולפתוח בזמנים מסוימים בחייכם, והיא תאפשר לכם לכתוב עם הבטן, ללכת עם הלב, להרגיע את כל המערכת התוססת ולגלות חלקים בעצמיכם שלא הייתם מודעים לקיומם.

תנשמו!

דרך נוספת לשחרר רגשות מודחקים ודפוסי אנרגיה שתקועים בגוף, שרק מעצימים את הלחץ והעומס, היא טיפולי ריברסינג. טיפול ריברסינג מבוסס על טכניקת הנשימה המעגלית, המאפשרת הכנסת כמויות אדירות של חמצן לגוף, שהן כמו מעין מקלחת פנימית לגוף המפנה פסולת, משחררת דפוסים אנרגטיים שאצורים בגוף ומפרקת זכרונות קשים וכואבים מן התת-מודע. ככל שאנחנו מנקים יותר את הגוף, אנחנו הופכים חזקים ויציבים יותר, מחוברים יותר לעצמינו, כך שהמתח והלחץ בעבודה פחות יחלחלו פנימה.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן