צלחות במבוק – אוכלים בצורה "ירוקה" ובטוחה

צלחות במבוק – אוכלים בצורה "ירוקה" ובטוחה

הן יפהפיות, חזקות, נוחות והן כבשו בסערה את ענף הקייטרינג, ההסעדה והאירועים. אנחנו מדברים על צלחות במבוק – הצלחות ששינו כליל את ענף הכלים החד פעמיים. עוד על הלהיט ה"ירוק" והנפלא הזה, בשורות הקצרות שלפניכם.

צלחות במבוק – נעים להכיר

במשך עשרות שנים היו כלי הפלסטיק השליטים הבלעדיים של ענף הכלים החד פעמיים. אם אתם משתמשים בהם פעם בשבוע כשלא מתחשק לכם לשטוף כלים, זה לא כל כך נורא. אלא שהשימוש העולמי במוצרים חד פעמיים הוא אדיר, בעיקר במגזר העסקי. וכאן כבר יש בעיה. כדור הארץ מזדהם עם מוצר לא מתכלה, ואת הנזק האמיתי נבין רק בעוד כמה עשרות שנים.

על כן ישבו מיטב המוחות היצירתיים, כאלו שאוהבים את כדור הארץ והסביבה (וגם קצת נמאס להם לראות את צלחת הפלסטיק שלהם מתעקמת אחרי שמניחים עליה את כף האורז השלישית), והגו רעיון נהדר: בואו ננצל את הזמינות האינסופית של עץ הבמבוק בטבע, כמו גם את חוזקו המרשים, ונייצר קולקציית צלחות במבוק ידידותיות לסביבה ולסועד גם יחד.

אותן צלחות פרצו אל העולם לפני שנים אחדות וכבשו אותו בסערה. כיום, בחברות הקייטרינג ואולמות השמחה שמכבדים את עצמם, לא תראו כבר כלי פלסטיק, והבמבוק תפס נפלא את מקומם.

סיכום היתרונות של צלחות הבמבוק

  • ידידותיות לסביבה ועשויות מחומרים טבעיים בלבד.
  • פונקציונאליות מושלמת שמאפשרת להגיש בהן מאכלים חמים, ללא חשש כי יתעוותו.
  • יפות ומעוצבות להפליא, כך שמי בכלל רוצה לזרוק אותן לפח אחרי שימוש אחד?

אם משווים את צלחות הבמבוק לצלחות חרסינה (כי בינינו, הן הרבה יותר קרובות לצלחות הללו מאשר לצלחות הפלסטיק) אז ניתן לציין יתרון נוסף: הן כמעט בלתי שבירות, כך שאין חשש שרגע של חוסר תשומת לב ייגמר בצלחת שבורה לרסיסים.

קולקציית צלחות הבמבוק

בחברה איכותית יציעו לכם צלחות במבוק במגוון רחב של גדלים, עומקים וצורות כך שתוכלו למצוא צלחת המתאימה לכל מאכל – מנה חלבית/בשרית גדולה, סלט, מרקים, קינוחים וגלידות ועוד. יש צלחות עגולות ומלבניות, כך שתוכלו לייצר עיצוב מגוון ונהדר.

כמה התענוג עולה?

פיארנו, שיבחנו, היללנו. הגיע הזמן לדבר מספרים. אז המחיר של צלחות הבמבוק, כמו גם של שאר כלי העץ החד פעמיים (קיימים גם כלים מעץ דקל וקנה סוכר), אינו גבוה באופן משמעותי ממה שהורגלנו מכלי הפלסטיק. כמה שקלים בודדים לצלחת, ואתם (ואימא אדמה) נהנים הרבה יותר…

שיהיה בתיאבון!

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן