להסיר מולוסקום – כן או לא? כך תחליטו

להסיר מולוסקום – כן או לא? כך תחליטו

בעידן שבו ישנו שפע של אפשרויות בחירה, מגוון אופציות והיצע עצום, קבלת החלטות הופכת יותר ויותר קשה, במיוחד כאשר זה נוגע לבריאות שלנו. אם לכם או לילד שלכם יש מולוסקום, ואם אתם מתלבטים לגבי הסרה, ולא לגמרי בטוחים מה נכון לעשות, לפניכם שלושה טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון.

אספו כמה שיותר מידע מאנשים שיצא להם להתמודד עם מולוסקום

כדי לקבל החלטה מושכלת אתם צריכים קודם כל מידע. ברשת האינטרנט המידע הוא אינסופי, לא תמיד מהימן, ולא קל יהיה לכם לדעת אם האינפורמציה שמצאתם מדוייקת כן או לא. אנחנו ממליצים בחום לאסוף מידע ממקור ראשון, מחברים, בני משפחה, מכרים או קולגות שלהם או לילדים שלהם היה מולוסקום, ושמצאו את עצמם באותה הדילמה שבה אתם מתחבטים כעת. בקשו מהם שיספרו לכם מה הם בסוף החליטו לעשות וכיצד קיבלו את ההחלטה הנכונה לכם. בררו האם הם שלמים בדיעבד עם ההחלטה או שמא היו משנים אותה אילו רק יכולים היו להחזיר את הגלגל לאחור. ניסיונם של אחרים הוא דרך מצויינת ללמוד על עצמינו.

התייעצו עם מומחים כדי לקבל מידע נוסף שיכול להיות חיוני עבורכם

ואם במידע עסקינן, התייעצו עם מומחים וקבלו מהם חוות דעת לגבי מידת החשיבות של הסרת מולוסקום. היום זה כבר די ידוע שמולוסקום הוא וירוס שחולף מעצמו בדיוק באותו אופן שבו הוא התעורר. נכון, זה יכול לקחת זמן, אבל הנגע יכול לחלוף גם ללא כל התערבות חיצונית. זה לא אומר באופן אוטומטי שהתשובה לשאלה אם להסיר מולוסקום צריכה להיות שלילית, אבל חשוב שתגבשו כמה שיותר מידע ממומחים על הווירוס ועל דרכי הטיפול בו, כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת.

אל תחשבו רק עם הראש, הקשיבו לקול הפנימי

מאז שאנחנו קטנים לימדו אותנו "להפעיל שיקול דעת". זה אומר, שרובינו משתמשים בשכל כדי לקבל החלטות שיש להן השפעה גדולה על חיינו. אנחנו לא מציעים לכם להתנתק מה"ראש", אבל אנחנו סבורים שיש דרכים נוספות לקבל החלטות, כאלה שקשורות לשימוש נכון באינטואיציה. תקראו לזה אינסטינקטים הישרדותיים, הדרכה עליונה, קול פנימי או ידיעה פנימית, אבל לכולנו יש בפנים את הקול הזה, שיודע בדיוק מה נכון לנו, וההפעלה של הקול הזה אינה קשורה כהוא זה להפעלת החשיבה. כדי להתחבר לאינטואיציה הזו לגבי מה שנכון לעשות עם המולוסקום, נסו פשוט למצוא מקום שקט, להיכנס פנימה, להשקיט את התודעה באמצעות נשימות עמוקות, ואז נסו פשוט לתת לתשובה למצוא אתכם.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן