למה לכתוב מאמרים?

לא זו בלבד שבאתר זה ניתן לפרסם בחינם את המאמרים שלך, פרסום מאמרים מביא עימו כמה וכמה יתרונות:

  1. פנייה לקהל יעד איכותי ומפולח באמצעות פרסום שאיננו עולה כסף: האתר GoArticle  מספק לך מקום ייחודי – פלטפורמה בלשון המקצוענים – שבו ניתן לפרסם בחינם את המוצר ו\או האתר שלך. לפרסום שנעשה באתר זה ישנו יתרון חשוב: הפרסום מאפשר למשתמש פנייה אל גולשים שבעבר כבר התעניינו בתחום או בנושא שהמאמר שפרסמת עוסק בו. פרטים על הכותב, על הדרך ליצור איתו קשר והסבר תמציתי על השירותים שהוא מספק מופיעים מתחת לכל אחד מהמאמרים שמתפרסמים באתר. אם יעלה בידך לעשות רושם על הגולש שקורא את המאמר שפרסמת, ישנו סיכוי טוב שלאחר מכן הוא גם ייצור איתך קשר.
  2. קידום אתרים באמצעות קישורים נכנסים: כידוע לכל מי שעוסק בתחום, כמות הקישורים הנכנסים הינה פרמטר חשוב בכל הנוגע לקידום אתרים בגוגל או במנועי חיפוש אחרים. באמצעות אתר GoArticle ניתן לקבל קישור מכל מאמר שפורסם על ידך שיכוון אל האתר שאתה מקדם. מדובר בקישור שהינו איכותי במיוחד: הוא יוצא מתוכן שעוסק בצורה ישירה בתחום שבו מתרכזת הפעילות שלך. כך הוא יסייע באופן משמעותי לקידום של האתר שלך בגוגל או במנועי חיפוש אחרים.
  3. מיתוג כמומחה בתחום או בנושא מסוים: קהל היעד – או קהל הקוראים – של המאמרים המתפרסמים על-ידך יורכב רובו ככולו מלקוחות פוטנציאליים שמעוניינים לדעת יותר על נושא מסוים לפני שהם פונים להוציא כסף במה שקשור לנושא הזה. על-ידי פרסום של מאמר איכותי ומקצועי באתר הזה ניתנת לך האפשרות להציג ברבים את המומחיות שלך בנושא, למתג את עצמך כבעל ידע בתחום הזה וכבר סמכא והדבר יוביל לשיפור משמעותי בתדמית שלך בקרב כל אותם לקוחות פוטנציאליים.

הגיע הזמן לזכות לחשיפה נרחבת, הגיע הזמן למתג את השם שלך: הגיע הזמן לפרסם מאמר עכשיו!
אז קדימה פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר
או במייל ([email protected]) לעורכת האתר ואנו נפרסם את המאמר שלכם בחינם!

דילוג לתוכן