מגשי עץ – להגיש בבטיחות ובכיף

מגשי עץ – להגיש בבטיחות ובכיף

מה משותף לאולמות אירועים, חברות קייטרינג ובעלים מפנקים ורומנטיים? אם השבתם "מגשי אוכל", אתם לגמרי צודקים! בין אם מדובר בארוחת בוקר מפנקת למיטה ובין אם מדובר באירוע רב-משתתפים, מגש איכותי יעשה את העבודה מצויין. אילו מגשים נחשבים לאיכותיים ביותר? מגשי עץ, כמובן.

מגשי עץ – כיף לאנשים

לא בכדי מגשי עץ נחשבים לפופולאריים מכולם בקטגוריית המגשים (גם ביחס למגשים חד פעמיים וגם ביחס למגשים רב פעמיים). הם נהנים משלל יתרונות על פני מרבית המגשים האחרים. אלו היתרונות המרכזיים שלהם:

  • חוזק – אולי התכונה החשובה ביותר למגשים, שאמורים, במקרים רבים, "לסחוב על גבם" לא מעט כלים וקילוגרמים. מגשי עץ, באופן טבעי, חזקים ועמידים בפני משקלים גבוהים במיוחד, ללא חשש לשבר או נזק.

 

  • נוחות – הרבה יותר נוח להגיש עם מגשים מעץ מאשר עם מגשים פלסטיק, חרסינה, מתכת ואחרים. המגע עם העץ אינו מסוכן כך שאין סיכוי לשריטות וחתכים ואחיזת המגש נוחה גם במשקלים הגבוהים וגם הנמוכים.

 

  • כמעט בלתי שבירים – גם אם מגשי עץ נופלים, רוב הסיכויים שהם לא יישברו. ואף בעל אולם, מסעדה או חברת קייטרינג לא אוהב לשמוע את רעש השבר המהדהד כשמגש נופל ונשבר (לצלילי קריאות ה"מזל טוב!" הבלתי נמנעות…), כך שזהו חיסכון כספי אדיר לטווח הארוך.

 

  • יפים – המראה של מגשי העץ, עם הגוון הצהבהב-חום, נאה ומעוצב, חמים ומרגיע. לא עוד מגשים בעלי מראה מיושן ולא מזמין. ותאמינו לנו, זה חשוב יותר ממה שאתם מסוגלים לדמיין.

מגשי עץ – כיף לכדור הארץ

לא רק עובדים ואנשים נהנים מהשימוש במגשי עץ. גם כדור הארץ. המגשים הללו עשויים לרוב מעץ הדקל, אשר קיים בטבע בכמות גבוהה ואינו מזיק לסביבה. נהפוך הוא, באמצעותו ניתן לייצר מגשים אקולוגיים אשר ניתנים לשימוש חוזר ומתכלים במהירות הבזק (בניגוד למגשים מפלסטיק). כך שבשימוש בהם אתם מעניקים מתנה של ממש לאימא אדמה.

למה לשים לב בקניית מגשי עץ?

ברכישת מגשי עץ לבית או לעסק חשוב לוודא שמדובר בעץ חזק ואיכותי. גודל המגש הוא אלמנט חשוב, באופן טבעי, כשהגדלים הנפוצים והיעילים מכולם הם 200 ס"מ על 140 ס"מ על 20 ס"מ, או מעט קטן יותר – 195/120/20. כמובן שעדיף מגש שיהיה נאה בעיניכם, ואצל ספק איכותי תוכלו למצוא מגוון רחב של סגנונות מהבחינה הזאת. בדקו גם לגבי האפשרות לבצע רכישה סיטונאית גדולה, מה שיוזיל לכם את המחיר הנמוך ממילא. קנייה נעימה!

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן