מחפשים מתנת יומולדת לאדם קרוב? למה כתיבת סיפור חיים ביוגרפי היא רעיון נהדר למתנה

מחפשים מתנת יומולדת לאדם קרוב? למה כתיבת סיפור חיים ביוגרפי היא רעיון נהדר למתנה

כשיש יומולדת לאדם קרוב, חבר, בן משפחה או קולגה לעבודה שאנחנו מאוד אוהבים תמיד מתעוררת הדילמה מה לקנות לו מתנה. אנחנו מצד אחד לא רוצים למחזר מתנות קודמות ולהיות לא מקוריים, אבל מצד שני, קשה כל שנה לחדש. אם אתם מחפשים רעיון למתנה יוצאת מגדר הרגיל, הנה כמה סיבות טובות להעניק לו כתיבת סיפור חיים ביוגרפי.

מה מיוחד כל כך בביוגרפיה?

ביוגרפיות הן התיעוד של סיפור חיינו. של אבני הדרך המרכזיות שעברנו במסע החיים. זהו תיעוד של הסיפור שלנו, שמביא לידי ביטוי את מי שאנחנו, ושמאפשר לנו לעבד את הזכרונות שלנו- המודחקים ולא מודחקים, אלה שעובדו יותר ואלה שלא יצא לנו לעבד כלל. זהו תהליך אינטימי, המאפשר לעשות וונטילציה על אירועי החיים השונים ולשתף את האנשים הקרובים לנו ביותר באירועים הללו. בכך מהווה כתיבת ביוגרפיות גם תהליך טיפולי, המאפשר לפתח מודעות, להציף רגשות ולהתנקות. מכל היתרונות הללו יוכל ליהנות החבר שלכם או קרוב המשפחה המציין יום הולדת, לו תחליטו להעניק כמתנה כתיבת ביוגרפיה. אם לרגע נודה באמת, היצע המתנות שניתן לקנות לימי הולדת הוא מוגבל. בגד, תיק, גאדג'ט, ערכה קוסמטית או מכשיר חשמלי- אנחנו מידי שנה שוב ושוב קונים משהו שכבר יצא לנו לקנות בעבר. אז למה לא להעניק לאדם היקר לנו מתנה שיש לה ערך סנטימנטלי רגשי, מתנה שכל המשפחה תוכל ליהנות ממנה, שתעבור מדור לדור במשפחה ושתהווה נכס משפחתי של ממש??

לעבוד עם כותב ביוגרפיות מתאים

חשוב להקפיד על בחירת כותב ביוגרפיות מוצלח ומקצועי. כדי שהמתנה באמת תשמש מבחינה פונקציונאלית ותטמון בחובה את כל המעלות שצויינו לעיל, אתם חייבים לאתר כותב ביוגרפיות בעל ניסיון שיודע את העבודה ושיש בו את הרגישות הדרושה. היות, שכאמור, מדובר בתהליך שיש בו גם עיבוד של אירועי חיים שלא בהכרח יצא לעבדם קודם לכן, חשוב לעבוד עם כותב ביוגרפיות שיהיה בן אדם, שאפשר יהיה להרגיש איתו בנוח, ושחתן או כלת יום ההולדת יוכלו לסמוך עליו ולשתפו באירוע חייהם. לכן, יש להשקיע בזמן בחיפוש כותב הביוגרפיות המתאים, כי מקורית ככל שתהיה מתנה זו, אם תפנו את בן המשפחה או החבר הקרוב החוגג יומולדת לכותב ביוגרפיות לא מוצלח, שלא ממש יודע מה הוא עושה, הוא (קרוב המשפחה) עלול לצאת מצולק מהסיפור ועם טעם מר בפה. היעזרו ברשת האינטרנט, עברו על כמה וכמה אתרים של בעלי מקצוע בתחום, התרשמו מהסגנון, התוודעו קצת על השוק הזה, והיו בטוחים שאתם בוחרים את הכותב המנצח מבחינתכם.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן