חסרונות של הרכב מוסיקלי לעומת תקליטן

עומדים להתחתן? מזל טוב! מתלבטים לגבי המוסיקה שתשמיעו בחתונה? משתעשעים ברעיון לקחת הרכב מוסיקלי? לפניכם שלוש אופציות מוסיקליות של מוסיקה לאירועים, שתוכלו לבחור מביניהן:

שילוב של הרכב + תקליטן – האפשרות הראשונה היא לקחת הרכב המוסיקלי, שינגן מוסיקת רקע שקטה בזמן קבלת הפנים ובזמן הכניסה לחופה וינעים את זמנם של האורחים. אחרי החופה יתחיל ה"בלגן": התקליטן ייקח פיקוד ומכאן והלכה ינצח על שארית הערב, עם שיריMTV  מקפיצים שיסחפו את כל האורחים לרחבת הריקודים.

תקליטן בלבד – האפשרות השנייה, השכיחה והמקובלת יותר, היא לקחת רק תקליטן ולוותר על הרכב מוסיקלי לחלוטין. מדוע מדובר באפשרות הכי שכיחה? פשוט מאוד, משתי סיבות: גם בגלל שהרבה זוגות לא מעריכים מוסיקה חיה וגם בגלל עלויות יקרות. הרכב מוסיקלי הוא סיפור יקר למדי, אפילו אם מדובר בהופעה קצרצרה.

הרכב מוסיקלי בלבד – האפשרות השלישית והנועזת מכולן, היא לוותר לחלוטין על תקליטן ולתת את הבמה כולה להרכב, שינגן גם בקבלת הפנים, גם על חופה, גם בריקוד הסלואו וגם ברחבת הריקודים. אפשרות זו קוסמת להרבה זוגות "אניני טעם", מפני שהיא הופכת את החתונה כולה לייחודית מאוד.

במידה ואתם מתלבטים אם לקחת הרכב מוסיקלי לכל הערב ולוותר על תקליטן, חשוב שתדעו שיש כמה חסרונות לכך:
מחיר יקר – הרכב מוסיקלי לערב כולו יקר בהרבה מתקליטן. מדוע? מכיוון שבמקום לשלם לאדם אחד בודד, תיאלצו לשלם לכמה נגנים ולזמר/ת. אל תשכחו שבסוף הערב כל אחד מחברי ההרכב יצפה מכם לטיפ יפה.

שעמום מוסיקלי – הרכבים מוסיקליים בדרך כלל מתמחים בסגנון אחד ספציפי, לדוגמה, מוסיקה אירית, קאברים לביטלס (או ללהקה פופולארית אחרת), בוסה נובה, ג'אז, קלאסי, מוסיקת נשמה, אולדייז, סבנטיז, אייטיז וכו'. לעומת זאת, תקליטן יגוון ויעבור מסגנון מוסיקלי אחד לשני בקלילות. כך האורחים לא ישתעממו ולא ישמעו את אותו הדבר.

הרכב מוסיקלי מצריך תנאים ספציפיים – כמו מערכת הגברה מיוחדת ועוד. מדובר בטרחה לא קטנה עבורכם וכמובן, בתוספת עלות.

הרכב מתאים בעיקר לאירועי אניני טעם ופחות לאירועים עממיים – הרכב מוסיקלי מושלם לאירועים ייחודיים, שבהם האורחים אניני טעם ויודעים להעריך מוסיקה חיה וטובה. הוא פחות מתאים לחתונות עממיות.

האורחים יכולים לעשות לכם פרצוף – הרבה אורחים יצפו לשירי חתונה פופולאריים ומקפיצים, אלו שנטחנים ללא הפסקה בכל חתונה. הם לא ידעו "לאכול" את ההרכב המוסיקלי שלכם.

***
מוגש בחסות נועם דוד תקליטן לאירועים  – אירוע איכותי, בלתי נשכח ומותאם אישית ללקוח.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן