השכרת רכב עבודה – כמה שזה משתלם

השכרת רכב עבודה – כמה שזה משתלם

השכרת רכב לצורכי עבודה הפכה בשנים האחרונות לנפוצה יותר ויותר בישראל. חברות השכרת הרכב זיהו את הביקוש הרב גם לרכבים שכאלה ומציעות אותם במסגרת ציי הרכבים שלהן. גם המחירים נוחים מאוד והישראלים מנצלים זאת. לאילו מטרות כדאי לשכור רכב עבודה? אילו רכבים יש בשוק? ומה חשוב לבדוק לפני ששוכרים? מייד תבינו.

באילו מצבים כדאי לשכור רכב עבודה?

ישנם מספר מצבים נפוצים שבהם השכרת רכב עבודה היא צעד חכם:

• בעל מקצוע שרכב העבודה הקיים שלו מושבת במוסך או אינו מתאים לביצוע עבודה ספציפית. כל שעליו לעשות הוא לשכור רכב עבודה אחר ולא לוותר על הכנסה חשובה.

• בעל חברה שזקוק לרכב גדול מהרגיל על מנת לשנע עובדים באופן חד פעמי או בתדירות נמוכה.

• אדם פרטי אשר מעוניין לחסוך בהוצאות הובלה יקרות ולבצע מעבר דירה או משרד בעצמו או לאסוף חפצים גדולים שרכש, מבלי לשלם את דמי ההובלה היקרים יותר.

• ישנם רכבי עבודה גדולים אשר מתאימים גם לצרכי יציאה לטיול. עם רכב כזה ניתן לשבת בצורה מרווחת ולקחת כל ציוד שרוצים.

רכבי עבודה מושלמים עבורכם

עשרות דגמים נהדרים של רכבי עבודה מוצעים להשכרה בחברות השונות בישראל. בכל זאת, כמה מהם בולטים לטובה מעל כל השאר. למשל פיאט דוקאטו, איטלקייה חזקה ומרווחת, המגיעה במספר גרסאות מבחינת גודל וגובה, המתאימות למגוון רחב של צרכי עבודה. גם פיג'ו בוקסר המיוצרת בצרפת נחשבת לרכב עבודה מומלץ, סוס עבודה של ממש, שיסייע לכם בהעברת חפצים ומשלוחים גדולים וכבדים.

רנו טראפיק, אף היא מצרפת, מצטיינת בדגם הארוך שלה ואפילו אינה דורשת רישיון נהיגה על רכב משא. גם סיטרואן ג'מפי היא כוח עולה בשוק רכבי העבודה והרכבים המסחריים ולא בכדי. היא מספקת שילוב מצוין של אמינות, בטיחות ונוחות. גם את פיאט דובלו אהבנו מאוד. היא אמנם קטנה מהאחרות שהוזכרו, אבל חסכונית מאוד ובעלת התנהגות וביצועי כביש כשל רכב פרטי זריז וחזק.

מה חשוב לבדוק לפני השכרת רכב?

שלושה דברים עיקריים חשובים מאוד לבדיקה לפני שחותמים על חוזה השכרת רכב עבודה:

• הרישיון הנדרש – האם הרכב הפוטנציאלי דורש רישיון נהיגה על משאית (ג' C) או שמא רישיון ב' סטנדרטי מספיק?

• וו גרירה – האם לרכב מחובר וו גרירה, אשר משפר את כושר הנשיאה של כל רכב במאות קילוגרמים.

• תשלום בשבת – האם החברה גובה תשלום עבור השכרה ביום מנוחה (שבתות וחגים). מרבית החברות גובות, אבל יש כאלו שמכבדות את הימים הללו (בכפוף לתנאים מסוימים).

בשורה התחתונה, בשנת 2021, אין כבר מה לחשוש מהשכרה של רכב עבודה. הרכבים טובים וחזקים, המחירים לא גבוהים והעסקה משתלמת מכל הבחינות.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן