דפוס: האם כדאי להשקיע במעטפות יוקרה לחתונה?

אם אתם עומדים להתחתן בקרוב ומתחילים לחשוב על עיצוב הזמנה לחתונה, אתם בוודאי מתלבטים: כמה להשקיע במעטפות של ההזמנות? האם כדאי להסתפק במעטפות שהאולם נתן לכם, או להשקיע ולהדפיס מעטפות משלכם, מרשימות וייחודיות ש"יעלפו" את האורחים? הרי אין ספק שמעטפה יפהפייה מעוצבת אישית, מנייר איכותי, עטופה בסרט סאטן, כששמותיכם חרוטים עליה בזהב או בכסף, הרבה יותר מרשימה ממעטפה סטנדרטית ומשעממת מטעם אולם האירועים. מצד שני, יש יתרונות גם למעטפות שקיבלתם מהאולם.

באילו מקרים כן כדאי להשקיע בהדפסת מעטפות יוקרתיות?
כשאתם רוצים לשדר יוקרה – כשאתם לא חוסכים בהוצאות על דבר בחתונה ורוצים שכל פרט ופרט ולו הקטן ביותר יהיה מרשים. אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה "ה-חתונה" של השנה. אתם מודעים היטב לעובדה ,שהמעטפה חשובה לא פחות מההזמנה. אחרי הכל, מה שווה כל ההשקעה בהזמנה, אם היא תגיע לאורחים בתוך מעטפה סתמית? מעטפות שוות השקעה!

כשאתם רוצים לרמוז לאורחים להביא צ'קים יפים – אתם רוצים לוודא שהאורחים יקבלו את המסר בבירור: "החתונה שלנו סופר-מושקעת וסופר-אקסקלוסיבית. הכינו צ'קים נפוחים בהתאם."

כשפשוט אין ברירה – כשהמעטפות שקיבלתם מהאולם הן כעורות בצורה בלתי רגילה. למשל, מודפסות מנייר זול ודק.

כשאין התאמה – כשיש חוסר התאמה מוחלט, מבחינה עיצובית, בין ההזמנות שלכם לבין המעטפות שקיבלתם מהאולם.

כשאתם רוצים אחידות – אתם רוצים ליצור התאמה עיצובית מושלמת בין המעטפה להזמנה עצמה. אתם רוצים שהן ידברו באותה שפה עיצובית.

מתי כדאי להסתפק במעטפות, שקיבלתם מהאולם?
כשאין תקציב – אם אתם גם כך חנוקים בהוצאות החתונה ובקושי עומדים בהן, חבל להיסחף לעלויות נוספות עבור מעטפות. כדאי להסתפק במעטפות החינמיות במקרה כזה.

כשאין זמן – אם נזכרתם בדקה ה-90 לעצב הזמנות והחתונה כבר בעוד שבועיים, יתכן שעדיף לוותר על עיצוב והדפסת מעטפות, שרק יצריכו מכם עוד זמן.

כשאין על מה להתלונן – כשמהמעטפות שקיבלתם מהאולם הן מרשימות, תוכלו בהחלט להסתפק בהן. כן, ישנם אולמות וגני אירועים, שמציעים מעטפות יפות ומעוצבות.

כשהחתונה עצמה קלאסית ומאופקת – כשהקונספט של החתונה שלכם הוא קלאסי, מעודן ומאופק יחסית, אפשר בהחלט להסתפק במעטפות החינמיות והפשוטות.

כשאתם סולדים מהמראה ה"מפונפן" – אינכם אוהבים את כל הקשקושים של מעטפה מפונפנת ומתחנחנת. כבר קיבלתם בעבר הזמנות מצועצעות ומבחילות.

כשאתם חושבים שחבל על הכסף – אתם חושבים כי ממילא האורחים ישליכו את המעטפה וההזמנה לזבל, אחרי שהם יעיינו בהן.

מוגש בחסות דפוס גוליר הפקות בע"מ – כל צרכי הדפוס, השילוט והעיצוב שלך באתר אחד!

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן