גן אירועים: להתארגן בבית, בבית מלון או במכון יופי?

בשעה טובה החלטת להתחתן וקבעת תאריך עם גן אירועים בשרון. הימים והחודשים עוברים במהירות והיום המיוחד מתקרב בצעדי ענק. יש עליך המון משימות ומטלות, חלקן סביב נושא הספקים וחלקן סביב גן אירועים בשרון .
אחת ההחלטות שתידרשי לעשות היא – איפה להתארגן לפני החתונה?
לכל זוג יש העדפה שונה בנוגע למקום הסידורים, ממנו יוצאים אל הצילומים ולאירוע עצמו. למרבה הצער, היום, עם כל היתרונות של גני אירועים בשרון, רובם אינם מציעים סוויטה צמודה, שבה אפשר להתארגן.  
כך, את צריכה להחליט אם היא רוצה להתארגן בבית מלון, במכון יופי, במספרה, בבית הוריך או בביתך. החתן פחות מעורב בהחלטה. באותו יום הוא בדרך כלל ירוץ לחנות הפרחים לקשט את האוטו, לאסוף את הזר המלכותי ולסידורים שונים ונוספים סביב גן אירועים, שהוא ייזכר בהם בדקה ה-90. אם אין סידורים – הוא ימציא, שכן מי רוצה להיות עם כלה לחוצה וחרדה כמה שעות לפני חתונתה?
במידה ואת מתלבטת היכן להתארגן, ריכזנו עבורך את היתרונות והחסרונות של התארגנות בבית, בבית מלון ובמכון יופי:
בית – כלות רבות מעדיפות להתארגן בנוחיות של ביתן או בבית הוריהן לפני גן אירועים. מדובר בסביבה ביתית שהן מרגישות בה בנוח. אימן מלווה אותן בשעות אלו, יחד עם האחיות והחברות. היתרונות הם כמובן שאין מקום כמו הבית. אך יש חסרונות רבים להתארגנות בבית. החיסרון הראשון הוא הבלגן. שפע האורחים ישאיר בביתך בלגן אטומי. מה גם שתצטרכי לדאוג לשתייה ונשנושים לכולם.
בית מלון – מדובר בבחירה אידיאלית לפני אירוע של גן אירועים. זהו מקום ניטראלי ונינוח שיש בו את כל הנוחיות שיש בבית – חדר שירותים צמוד, מקלחת. זו אווירה מפנקת ולא תצטרכי לדאוג לדבר, לא לשתיה ולא לאוכל עבור האורחים. החיסרון הגדול הוא בעיקר כלכלי. שהות בבית מלון עולה לא מעט כסף, גם אם שכרת את החדר לשעות בודדות.
מכון יופי – כלות רבות בוחרות להגיע אל הצילומים ומשם אל גן אירועים, לאחר יום שלם שהן בילו במכון יופי. היתרונות הם שאינך צריכה לארח אף אחד. בנוסף, המכון דואג לתת לך טיפול 10,000: שיער, איפור, מניקור ופדיקור. הוא מציע לך את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת, את לא צריכה לרוץ ולתאם עם ספקים שונים. מצד שני, את נמצאת בסביבה אחת עם עוד כלות ויתכן שזה הדבר האחרון שאת רוצה באותו יום. יתכן שיהיה איחור בתור שלך, כך שתאלצי להמתין שעות ארוכות

Written by אביב יועצים

Leave A Reply

דילוג לתוכן