גן אירועים: סגנונות שונים של כלות

כיום, לכל בחורה יש את סגנון הלבוש האהוב עליה. יש כאלו שאוהבות להתלבש בצורה ספורטיבית עם נעלי ספורט, ג'ינס וטריקו. אחרות לא יכולות לצאת לזרוק את האשפה, מבלי שהן נועלות עקבים. גם כלות מתחלקות לכמה סוגים. לכל סגנון ולכל מראה יש, כמובן, את החסרונות והיתרונות שלו, שאותם נפרט מייד. חלק מהסוגים משתלבים בשלמות ביחד.

הכלה הסקסית – הכלה הסקסית רוצה להיות הכי מושכת בכל המתחם של גן אירועים בשרון. היא רוצה להבטיח, שעיניי כל האורחים יהיו עליה ושחס וחלילה אף אורחת נוטפת סקס-אפיל לא תאפיל עליה ותגנוב את תשומת הלב. האמצעי להשגת המטרה הזו הוא כמובן מחשוף ענק, גם מאחורה בגב וגם בפרונט. אם היא התברכה בגזרה מושלמת וללא רבב, היא בהחלט יכולה ללבוש שמלת "בת-ים" צמודה.

עם תחילת הריקודים, הכלה הסקסית תפתיע ותדהים את כל האורחים: היא תיפטר מהחלק התחתון של השמלה כדי לחשוף חצאית מיני קצרצרה, כזו שתאפשר לה להשוויץ ברגליה המושלמות ולהשתולל בחופשיות על הרחבה.

הכלה הגרנדיוזית – שוב, גם המטרה של הכלה הזו היא להבטיח, שאף אורחת חצופה לא תגנוב לה את תשומת לב. כדי להראות לכולם "מי הבחורה הכי יפה פה", הכלה הגרנדיוזית עוטה על עצמה שמלת קצפת ענקית, גדולה ונפוחה ככל האפשר. זאת, למרות שהשמלה גורמת לה להלך בכבדות וגורמת לקשיים לוגיסטיים קשים, בכל הנוגע לביצוע פעולות פשוטות כמו לגשת לשירותים.

שמלת הקצפת מיועדת לבנות, שרוצות להרגיש ממש כמו נסיכות ליום אחד. לא ממש נפוץ להיתקל בשמלת-הענק הזו במקומות כמו גני אירועים בשרון או גני-בוטיק בתל אביב (כלות רבות רואות בה שמלה "המונית" מידי לטעמן), אך בכל רחבי הארץ – היא מככבת. אין ספק שזו השמלה הפופולארית והאהובה ביותר על בנות ארצנו, למרות המחיר והקשיים הגופניים שהיא מערימה.

הכלה הפשוטה – הכלה הפשוטה לובשת שמלה קלאסית, מעודנת ו"פשוטה". היא מרגישה בטוחה בעצמה ולא בא לה לעטות תחפושת, גם לא ליום אחד. העיקרון הכי חשוב לה, הוא להרגיש נוח ביום חתונתה, להסתובב בחופשיות ובטבעיות ברחבי גן אירועים. היא לא רואה בחתונה סוג של "שואו-אופ", אלא פשוט התכנסות של חברים וקרובי משפחה אהובים. בעיניה, כל הקריסטלים, הנצנצים, המחוך והחישוקים (ע"ע הכלה הגרנדיוזית), מגוחכים להפליא ונראים כמו קרקס. מצד שני, מאוד חשוב לה להפגין ולהראות את הטעם המשובח, האנין והקלאסי שלה, שיתבטא לא רק בבחירת השמלה, אלא גם בתסרוקת יפהפייה וקלאסית, תכשיטים מעודנים, זר קטן ואלגנטי ונעלי עקב נאות.

הכלה הוינטאג'ית – הכלה הוינטאג'ית היא לרוב "צפונבונית" מאזור ת"א או השרון, חובבת נוסטלגיה וחולמת מגיל 12 ללבוש בחתונתה את שמלת הכלולות של סבתה. הכלה הוינטאג'ית מאוד אוהבת את הסגנון הרך, העדין והנשי, מבדים נשפכים ונעימים שאינם נוקשים. האביזרים בעיניה משחקים תפקיד ענק לא פחות מהשמלה הייחודית. כפפות תחרה עדינות ומסרק יפהפה בשיער הם "Must have" מבחינתה.

מוגש בחסות גן אירועים ערוגות בושם – אירועים בניחוח אחר.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן