פרגולות: טיפים למסיבת בריכה בחצר לילדים

הקיץ מתקרב ועוד מעט יהיה אפשר לשבת בחוץ, בגינה, ואפילו לארגן מסיבה כייפית לילדים עם בריכת גומי. לא תצטרכו שום תירוץ בשביל לעשות מסיבת בריכה. יום קיץ נפלא עם שמיים כחולים הוא סיבה מספיק טובה. צירפנו לכם כמה טיפים חשובים, שיסייעו לכם לתכנן מסיבה מהנה לאורחים שלכם, גם לילדים וגם להורים שמביניהם:

אמצעי זהירות
גם אם מדובר בבריכה עם מים רדודים, עדיין היא עלולה להיות מסוכנת מאוד עבור הילדים, שיכולים לטבוע בה. לכן עליכם להסביר לכל ההורים, כי יצטרכו להשגיח על הילדים בשבע עיניים.

בנוסף, במידה ומדובר ביום חמסין לוהט, חשוב שתמקמו את המחצלות, הסדינים והכיסאות, מתחת להצללה כלשהיא. ילדים קטנים חשופים לסכנות התייבשות ואינכם רוצים שהמסיבה שלכם תסתיים בצפירות אמבולנס. אם יש לכם כבר הצללה בגינה, כמו פרגולות אלומיניום או סוככי בד, מצוין. אם לא, חשבו כיצד למצוא פתרון זמני. אל תערכו את המסיבה ללא הצללה הכרחית.

הכנות מקדימות
וודאו כי הבריכה נקייה וראויה לשימוש. על כיסאות הגינה אין צואה של ציפורים/עטלפים. הדשא נקי מכל מיני מזכרות שהשאיר החתול/הכלב ובגדול – שהגינה נקייה ונעים לשהות בה. אגב, מסיבה היא תירוץ מצוין להפשיל שרוולים ולהשקיע בנושא שיפוץ הגינה.

עיצוב הזמנות
כדי להכניס את הילדים וההורים לאווירה הכייפית של המסיבה אפילו לפני שהיא מתחילה, הכינו הזמנות יפות, הדפיסו אותן או שלחו במייל. על ההזמנה ציינו היכן המסיבה מתקיימת, באיזה יום, תאריך, שעה ומה צריך להביא (מגבות, בגדי ים, קרם הגנה, כובע, הורים מלווים, מצופים, בגדים להחלפה וכו'). אל תסמכו על זיכרונם הרופף של האורחים. הניחו במקום בולט סלסלה גדולה עם מגבות נקיות, כובעים וקרמים להגנה מהשמש.

פעילות
עליכם לחשוב על בניה של פעילות מעניינת. בלי פעילות, הילדים ישתעממו. אז איך מעסיקים אותם? סדנת יצירה היא רעיון נפלא (לדוגמה, יצירת מובייל מצדפים), כך גם סדנת בישול (תוכלו להכין יחד כדורי שוקולד או זרי ממתקים). תוכלו לעשות קפיצה לחנויות בסגנון "הכל בדולר" ולהצטייד בדליים, כובעים להגנה מהשמש, אקדחי מים, בקבוקים עם בועות סבון, צעצועים לאמבטיה (כמו כדורי גומי) וכו'.

אוכל
זכרו כי האורחים הם ילדים, ולכן לא צריך להגזים במאכלי גורמה. הם אוהבים דברים פשוטים כמו נקניקיות והמבורגרים בלחמניות, תירסים וכו'. בתור נשנושים, אפשר ללכת על קרטיבים, ארטיקים, גלידות ואבטיחים. כמובן, אל תזניחו את השתייה. עליכם לדאוג כי הילדים ישתו, והרבה.

ציוד
לא צריך לקנות ריהוט גן ואפשר פשוט להוציא את כל הכיסאות מתוך בית. בנוסף, פזרו בגינה שפע מחצלות ומקמו שולחן גדול שעליו עומד הכיבוד. לא צריך להשתגע יותר מידי עם סידור מהודר לשולחן, גם ככה כל מה שהילדים רוצים הוא להשתולל בבריכה.

***

מוגש בחסות סוככי תבל – סוככים איכותיים מכל הסוגים ולמגוון תקציבים

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן