פרגולות חשמליות: הפינוק המושלם

פרגולות נחשבות למבוקשות במיוחד בארצנו, מפני שהן מוסיפות המון חן ויופי רב לגינה. הן פרקטיות להפליא ומגינות עליכם מהשמש החמה.

לאחר שתרכשו פרגולה, תמצאו את עצמכם מבלים יותר ויותר זמן מתחתיה. במקרים רבים, הפרגולה תהפוך במהירות לאזור האהוב ביותר על כל בני הבית. היא אף עשויה להוות תחרות לסלון הביתי ולטלוויזיה הדולקת נון-סטופ. אפשר להתייחס לפרגולות כאל חדר חיצוני בגינת הבית, ללא קירות.

יתכן שבגינתכם יש שטח רב אשר אינו מנוצל בימי הקיץ החמים והלוהטים. כאשר אתם מתקינים פרגולה לביתכם, אתם למעשה מוסיפים שטח לביתכם. תוכלו לבחור אם למקם אותה בכניסה לבית כדי להוסיף צל נעים ויופי, או בגינתכם האחורית, מעל פינת ישיבה או מדשאה עליה ילדיכם משחקים.

פרגולות מושלמות לגינות עם דקים, אך גם בהעדרם אפשר להפוך את הגינה לקסומה. תוכלו לרכוש כמה כיסאות נוח נוחים, מחצלות קש רחבות, שולחן נמוך, כריות ופופים ולפזרם מתחת לפרגולה. כך תהפכו את הגינה לפינת ישיבה אוריינטלית אמיתית. עכשיו נשאר רק להתרווח על הכריות הרכות ולמזוג לחבריכם תה צ'אי הודי…

מבין כל הפרגולות המוצעות בשוק, פרגולות חשמליות נחשבות לפינוק המושלם. באמצעותן, תוכלו לשלוט בעוצמת האור החודרת אל הגינה. אין צורך לחשוש, שהפרגולה תהפוך את הגינה לחשוכה או מוארת מידי. כאשר השלט של פרגולות חשמליות בידכם, אתם תחליטו כמה אור חודר פנימה. פרגולות חשמליות אינן מצריכות מכם לקום וללכת למתג, תוכלו להמשיך לשבת בנינוחות על המחצלות.

היום ישנה אלטרנטיבה לפרגולות העץ המוכרות לנו: פרגולות אלומיניום. יתכן שגם אתם חולמים על פרגולות אלומיניום מודרניות וחדשניות לגינתכם. לעיתים קרובות, פרגולות אלומיניום אלו נבנות בצורת קשת. הן מתאימות בשלמות לגינה, שמעוצבת בקווים אמורפיים ורכים. חשוב לדעת, כי מחירן יקר יותר בשל תהליך הייצור הממושך יותר שהן מצריכות.

ניתן גם לרכוש פרגולות אלומיניום אשר תלויות באוויר. כלומר, הן אינן מצריכות עמודים. הן מהוות בחירה מושלמת לאזורים שמרוצפים בדקים, בריכות ועוד. כך, הן אינן פוגעות באסתטיקה של הגינה.

בנייה של
פרגולות אלומיניום מצריכה התחשבות בשיקולים רבים. אחד מהם הוא גובהן. יש לבחון בקפידה את גובהה של הפרגולה ביחס לחלונות, כדי למנוע מצב שהפרגולה תהייה באותו קו עם החלונות. כמו כן, חשוב שהיא לא תיצור הפרעה לאנשים בבית אשר מתבוננים בגינה. יתכן שאינכם רוצים לצפות בחלקה העליון של הפרגולה, כאשר אתם מביטים בחלונכם. אנשים רבים חושבים איך הפרגולה תראה מבחוץ, לעיני השכנים, אך שוכחים כי גם זווית הראיה מהבית חשובה לא פחות. 

למידע נוסף : פרגולות תלויות

Written by אביב יועצים

Leave A Reply

דילוג לתוכן