פיאט דוקאטו להשכרה – מסחרית איטלקית מעולה

פיאט דוקאטו להשכרה – מסחרית איטלקית מעולה

היא גדולה, אבל לא גדולה מדי. היא חסכונית, אבל נותנת גז כמו שצריך גם בעליות החדות. היא מושלמת להובלות, העברות חפצים, שינוע עובדים ומגוון משימות נוספות, והיא לא תאכזב אתכם לעולם. פיאט דוקאטו נחשבת מאז שנחתה בישראל לאחת המסחריות האהובות ביותר, וכיום היא גם ניתנת להשכרה במחירים נוחים בהחלט. פיאט דוקאטו להשכרה – להלן המדריך המלא.

כל מה שרציתם לדעת על פיאט דוקאטו

כאמור, פיאט דוקאטו היא חלק מקטגוריית הרכבים המסחריים וממוקמת בצמרת נתוני המכירה וההשכרה בארץ ובעולם. המסחרית האיטלקית מגיעה במגוון רחב של גרסאות, מה שמאפשר לכל אחד למצוא את הדגם המתאים בדיוק לצרכי ההשכרה שלו. היא נהנית ממנוע דיזל חסכוני וחזק (בין 130 ל-180 סמ"ק, תלוי בדגם), מ-4 מידות אורך שונות (עד 4.07 מטר), 3 מידות גובה (עד 2.17 מטר), גרסאות פתוחות (טנדר) או סגורות (ואן).

גם נוחות הנסיעה בה גבוהה מהסטנדרט בקטגוריה כשגם בפן הבטיחותי אין ליצרני פיאט דוקאטו במה להתבייש. הרכב מאובזר ברמה גבוהה, בעל משקל העמסה מרשים וגם קבינת הנהג מרווחת באופן מפתיע. בקיצור, כשאתם בוחרים באפשרות של פיאט דוקאטו להשכרה, אתם מקבלים רכב שיתאים לכל צורך ומשימה.

סיבות מצוינות לשכור דוקאטו

הזכרנו מטרות השכרה וזה הזמן לפרט. מאילו סיבות ישראלים שוכרים פיאט דוקאטו? אז ראשית, הובלה או העברה של דברים (בית או משרד) ממקום למקום. גם העברה של משלוח/ים כבד/ים היא סיבה נפוצה בעידן משלוחי האינטרנט. יציאה משותפת לטיולים של משפחות גדולות או מספר משפחות היא גם-כן סיבה נפוצה (בגרסת הדאבל-קבינה), ומגוון סיבות נוספות.

שני יתרונות חשובים נוספים

אומרים לעצמכם בלב "נשמע טוב! אבל מה זה שווה? אין לי רישיון נהיגה על מסחרית"? אז זהו, שלבטח תופתעו לשמוע שאם הוצאתם רישיון אי שם ב-2007 או לפני כן, לא תזדקקו לרישיון ג' (1C) כדי לנהוג ברכב המושלם הזה. יספיק לכם אותו רישיון סטנדרטי המשמש אתכם לרכב הפרטי. נפלא, לא? גם האפשרות של וו גרירה אפשרית עם הדגם הזה, עם אותו הרישיון.

יתרון נוסף כבר לא קשר לפיאט דוקאטו, אלא למספר חברות השכרה המכבדות את יום השבת ועל כן אינן גובות תשלום עבור יום זה. כשמדובר על רכב מסחרי שבדרך כלל עולה יותר פר יום השכרה מרכב "רגיל", זהו יתרון מאוד משמעותי. בחברות מסויימות אף יציעו לכם את פיאט דוקאטו להשכרה מבלי שתצטרכו להשאיר פיקדון כלשהו ולהיות תלויים במסגרת האשראי, וזאת באמצעות תשלום במזומן. פשוט מושלם.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן