פולדרים: בחירת פולדרים עסקיים

לעסקכם כלים רבים לפרסם את קיומו ולהביאו לתודעה כללית. כל בעל עסק מצליח יודע – ככל שיותר אנשים יכירו את עסקכם, כך יגדל מאגר הלקוחות הפוטנציאליים שלו. כל לקוח פוטנציאלי יכול להפוך ללקוח, וזאת באמצעות שכנוע ותהליכי מכירה נכונים. זכרו – היום לא קשה למכור קרח לאסקימוסים. עם-זאת, זכרו עניין נוסף: מעבר לכלים הקונבנציונאליים לפרסום עסקכם, כמו מודעות בעיתון ופרסומות ברדיו ובטלוויזיה, גם הכלים הקטנים, הנמצאים בכל מקום, יוכלו לסייע לפרסום עסקכם.

אחת השיטות בהן נוקטים עסקים רבים, הוא המפגש בין עובדי העסק ללקוחותיו. על המפגש לזעוק את רוח חברתכם  ודמותה. וכיצד תוכלו לעשות הדבר? עשו שימוש במדים, תג שם ועליו סמליל העסק, מחברת בצבעי העסק ופולדרים. במאמר זה נתמקד בפולדרים לעסקים.

שלבים בבחירת פולדר לעסק

בחרתם לרכוש עבור חברתכם פולדרים עסקיים? ברכותינו. לפני שתיגשו לעבודת ההזמנה, יהיה עליכם לחשוב על מספר נושאים ולבחון אותם היטב. ראשית – צרו מיתוג בסיסי עבור עסקכם. בדקו מה הוא אומר עבורכם, ועבור כמה מעובדיכם ולקוחותיכם. בדקו כיצד תרצו לשנות תחושה זו. את התחושה שתרצו להשיג כשנשמע שמו של העסק שלכם, תוכלו להשיג באמצעות שימוש בצבעים מסוימים, ריחות, סיסמאות וסמליל העסק. באמצעות טכנולוגיית הדפוס המתקדמת, כיום, על הפולדר המיועד תוכלו להטביע כמעט כל סמל שתרצו, בכל גרפיקה ובכל גודל. חשבו על רעיון וערכו סקיצה. אנו ממליצים לעשות שימוש מתוחכם בין העיצוב של הפולדר לשימוש בו. גם אם תבחרו לעשות שימוש בגרפיקאי מקצועי, זכרו שאתם אלו שצריכים לצקת את הרעיון המרכזי עבור מראה הפולדר העסקי שלכם.

פונקציונאליות בפולדר וסקר שימוש

לאחר מכן, בדקו עם עובדיכם באילו פולדרים ירצו לעשות שימוש לרוב. השוק מציע סוגים שונים של פולדרים, מטקסטורות מגוונות, כלים פנימיים, טוויסטים מיוחדים וגדלים שונים. אם תבחרו בפולדרים מקרטון, זכרו שהם נוטים להתכלות במהירות. פולדרים מעור ישדרו לעיתים רצינות יתר שללקוח ממוצע יהיה קשה להתחבר אליה. אם עובדיכם עושים שימוש באמצעים טכנולוגיים, חשבו על הוספת כיס עבור מדיות מגנטיות, כרטיס זכרון, אולי אף מקום לעט. האפשרויות הן רבות והבחירה היא בידיכם.

פולדרים עסקיים הם כלי נוסף וייחודי לפרסום חברתכם. בנוסף, פולדרים יוכלו לשמש היטב את עובדיכם. כך גם תוכלו לוודא שלישיבה הקרוב לא ישכחו את המסמכים הרלוונטיים.

Written by אביב יועצים

Leave A Reply

דילוג לתוכן