סוככים והתאמה אישית

כשאנו מחפשים דירות אנחנו רוצים למצוא מקום שיתאים לנו בדיוק. כשאנו בודקים פתרונות נדל"ן שונים אנחנו מציבים לעצמנו מטרות שונות ומגדירם לעצמנו בדיוק איזה נדל"ן אנחנו מחפשים. הדבר נכון, או צריך להיות נכון, גם כשאנחנו מחפשים פתרונות הצללה לבתים, דירות או מגרשים שרכשנו במיטב כספנו. כמו שלא התפשרנו בזמן שחיפשנו דירות מתאימות כך אנחנו גם מעוניינים למצוא הצללה שתתאים בדיוק לצרכים שלנו, למטרות שלנו ולדרישות שיש לנו מפתרונות הצללה.

למזלנו, השוק עשיר במגוון של סוגי הצללות כך שכל אחד מאיתנו יכול בהחלט למצוא את מה שהוא מחפש בדיוק. כשאר אנחנו מדברים על התאמה אישית של הצללות לצרכים שלנו אנחנו למעשה מדברים על כמה וכמה סוגים של התאמה או על כמה וכמה פרמטרים שקובעים אם הצללה מסוג מסוים מותאמת לנו אישית או שמא אנחנו צריכים להתאים את עצמנו אליה.

ההתאמה הראשונה היא הכנת הצללה על פי הזמנה אישית והתאמה אישית שלה. דוגמה לכך היא הכנת כיסויים בתפירה אישית. כאשר אנחנו מעוניינים להגן על חפץ כלשהו או על מקום מסוים אנחנו יכולים להזמין פתרון הצללה בתפירה אישית שיוכן בדיוק לפי המידות שאותן ניתן ליצרן ובהתאם לצורה שדורשה לנו. סוג זה של הצללות נועד למי שזקוק לפרויקט מוגדר היטב ומעוניין שההגנה תהיה מושלמת ומוגדרת היטב. דוגמה לכיסוי שנתפר בהזמנה אישית היא מתחום ההעברה של בעלי חיים. כאשר בונים מכולה מיוחדת להעברת פילים או ג'ירפות יש צורך בפתרון הצללה שיתאים בדיוק לגודל של המכולה ושיהיה עמיד מספיק בתנאי הדרך ובפני החיות עצמן. במקרים אלה מזמינים כיסוי שנתפר לפי מידות מדויקות שניתנות ליצרן וגם בהתאם למפרט מדויק שכולל צורה, חומר ואפילו הצבע של הכיסוי. זוהי דוגמה טובה לסוג מותאם אישית של הצללות.

אבל לא רק בעלי חיים זקוקים לסוגי הצללות בהתאמה אישית. בעלי עסק מעוניינים פעמים רבות בפתרונות הצללה שיעוצבו ספציפית לבית העסק שלהם. ההתאמה יכולה להיות שילוב הלוגו של בית העסק בסוכך או כל סוג של הצללה שנבחר על-ידי בעל העסק. ההתאמה יכולה להיות גם מורכבת יוותר כאשר מדובר בהתאמה של פתרון הצללה לעיצוב הכללי שלך העסק. במקרה זה לא ניתן להסתפק בשילוב השם של בית העסק אלא ישנו רצון להשיג עיצוב הוליסטי שסוג זה של הצללה שנבחר ישתלב בו. במקרה זה ניתן לבחור מתוך המגוון הגדול שחל סוגי הצללות שקיימות בשוק או להזמין עיצוב אישי ומותאם למקום – עסק מעט יקר אבל כזה שמבטיח עיצוב הוליסטי באמת שמותאם אישית לחזון של בעל העסק ולמטרות שלו.

גם מי שביצע עסקת נדל"ן גדולה (למשל רכש דירה להשכרה) ורוצה כעת להניח עליה מעין חותמת אישית עשוי להתעניין בסוגי הצללות בהתאמה אישית. בית חדש איננו מושלם אם הוא איננו מעוצב בהתאם לטעמו של בעל הבית החדש. עסקת נדל"ן מוצלחת מחכה גם היא להשלמתה על-ידי הפיכת הבית שנרכש לבית אמיתי על-ידי עיצובו והתאמתו לטעם האישי של הרוכש. סוגי הצללות שונים מאפשרים לרוכש הטרי לבצע שינויים בבית ולשנות את העיצוב על-ידי מגעים קטנים וגדולים של תוספות ושינויים. פתרונות הצללה שונים מאפשרים לנו להפוך בית חדש לבית מותאם לנו אישית.

Written by אביב יועצים

Leave A Reply

דילוג לתוכן