השכרת רכב לסופ"ש – אופציה פשוט מעולה

השכרת רכב לסופ"ש – אופציה פשוט מעולה

תחום השכרת הרכב מעולם לא ידע ימים טובים יותר, דבר שמתבטא במיוחד בסופי השבוע. מהן הסיבות שגורמות לרבים לחפש עסקת השכרת רכב לסופ"ש, אילו רכבים ניתן למצוא בחברת השכרה מובילה ואילו אפשרויות תשלום? להלן כל התשובות.

השכרת רכב – כל הדרכים מובילות לסוף השבוע

השכרת רכב לסופ"ש היא דבר פופולארי ממספר סיבות מרכזיות. ראשית, טיולים! בסופי השבוע, אחרי ימים של עבודה קשה, בני העם הנבחר אוהבים לטייל ולנפוש. אתרי הטבע, הפארקים, הנחלים ומקומות האירוח מתמלאים בעשרות אלפי ישראלים, שמחפשים קצת שקט ושלווה בין המולת היום-יום. ולמה אנשים משכירים רכב לאותם טיולים? הסיבה לכך היא העובדה שקרוב לחמישית מבתי האב בישראל אינם מחזיקים רכב ברשותם (שלא נדבר על צעירות וצעירים). אפשרויות הטיול בסופ"ש ללא רכב מוגבלות במיוחד והשכרת רכב פותרת את העניין.

אך זאת לא הסיבה היחידה להעדפה של השכרת רכב בסופ"ש. אנשים רבים מחזיקים בבעלותם רכב קטן המספק את צורכיהם ביום יום (בעיקר נסיעה לעבודה). טיול משפחתי מצריך רכב גדול יותר, בדיוק כמו אלו הקיימים בחברות ההשכרה. בנוסף, ישנם אנשים שמחזיקים ברכב בזבזן מבחינת דלק, שכן הם גומעים מעט קילומטרים ביום יום. פתאום, כשנוסעים הרחק צפונה או דרומה, השכרה של רכב דיזל או עם גיר ידני עשויה לחסוך מאות שקלים ובכך "להעלים" את מחיר ההשכרה.

סוף שבוע הוא גם זמן נפלא להעברת דירה, משרד, חפצים בודדים וכדומה. חברות הובלה גובות מחירים גבוהים במיוחד. לא עדיף לשכור רכב מתאים בכמה מאות שקלים, להפשיל שרוולים ולקצץ אחוזים רבים מהמחיר?

רכב לכל דורש – הרכבים השווים ביותר בכל קטגוריה

בבואכם לברר על השכרת רכב לסופ"ש, תגלו כי היצע הרכבים רחב ביותר וכי אפשרות הבחירה מגוונת. אז בואו נראה אילו רכבים מככבים בשנים האחרונות בשוק השכרת הרכב:

לרווקים ולזוגות – אם טרם הפכתם למשפחה של ממש, יונדאי גטס ודייהטסו סיריון מושלמים עבורכם. מדובר ברכבים קטנים אך חזקים, חסכוניים ונוחים לנהיגה.

לזוגות פלוס 1/2 – משפחתיות קטנות-בינוניות הן קטגוריה פופולארית בשוק ההשכרה. מאזדה 3 המצוינת, שכל מילה ומחמאה עליה מיותרות, כמו גם שברולט AVEO אשר היופי שלה לא פוגע באופי שלה, הן שתי מכוניות בעזרתן תוכלו לנסוע בהנאה, נוחות וביטחה. ניתן לציין לטובה גם את שברולט אופטרה היוקרתית, לבעלי תקציב מעט גבוה יותר.

למשפחות גדולות – אם לא עצרתם אחרי הילד השני, מאזדה 5 העוצמתית (2,000 סמ"ק) והענקית (7 נוסעים) אידיאלית עבורכם.
יש גם רכבים מצוינים לצרכים מסחריים (פיאט דוקאטו, פג'ו בוקסר, סיטרואן ג'מפי ועוד), כך שאתם לא מוגבלים משום בחינה שהיא.

לשלם פחות, לקבל יותר

רוצים לבצע השכרת רכב לסופ"ש בצורה נוחה ומהירה? רצוי כי תעשו זאת דרך חברת השכרה שאינה דורשת פיקדון כלשהו אלא מאפשרת תשלום במזומן. באופן זה לא תהיו תלויים במסגרת האשראי שלכם. ישנן גם חברות שומרות שבת שלא יגבו מכם מחיר מלא עבור הסופ"ש, מאחר והן לא לוקחות תשלום עבור יום השבת עצמו. הדבר יכול לחסוך לכם במחיר בצורה משמעותית מאוד.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן