ג'קוזי: כמה טיפים לשיפור חווית הטבילה

טבילה בג'קוזי יכולה להיות חוויה נהדרת אם חושבים על הפרטים הקטנים שעושים אותה למושלמת. אם יש לכם ג'קוזי בבית ואתם רוצים ליהנות מהחוויה המושלמת, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם בדרך להנאה. הטיפים האלה חשובים גם למי שמארח חברים ומכרים אצלו בבית ושואף לכך שהם ייהנו באמת מהביקור אצלו בג'קוזי.

הכן מגבות בהישג יד

אמנם ההנאה הגדולה שמספקת מערכת ספא קשורה כולה במים אבל צריך גם לחשוב על ההתייבשות. השהייה בתוך בריכות ספא צריכה להסתיים בשלב כלשהו ואז צריך לצאת מהמים. הקפידו על כך שיהיו לכם מגבות בהישג יד כשאתם יוצאים מהמים כדי שלא תצטרכו לרוץ כשאתם נוטפים מים ומחפשים מגבת. מצד שני זכרו להניח את המגבות לא קרוב מדי למים כדי שהן לא תירטבנה – לא נעים לצאת מהמים ולרצות להתנגב רק כדי לגלות שהמגבת לחה או אפילו רוטבה.

טיפ לשדרוג-על: הכינו חלוקי רחצה איכותיים כדי להגיע לחוויה המושלמת.

וודא שטמפרטורת המים מתאימה לכולם

חלק חשוב מחוויית הטבילה הוא חום המים ולכן כדאי להקדיש  לכך תשומת לב. וודאו שחום המים איננו גבוה מדי – גם אם הוא איננו מזיק (וחום גבוה מדי עלול להזיק) הרי שאולי זה לא נעים והורס את החוויה. יתר על כן, כאשר יש לכם אורחים, וודאו מראש איזו טמפרטורה הם מעדיפים כיוון שלא כולנו בעלי אותה עמידות למים חמים.

טיפ נוסף: חממו את המים מספיק זמן לפני הכניסה למים. תכנון מראש יחסוך המתנה מתסכלת לצד הבריכה עד שהמים מתחממים לטמפרטורה הרצויה.

הקפד על ניקיון המים

מדובר לא רק על מניעת מחלות ומפגעים בריאותיים; מדובר על חווית הטבילה במים נקיים באמת ולא כאלה שניתן לראות בהן את היסטורית הטבילות בג'קוזי.

טיפ נוסף: כדאי להקפיד על כובעי רחצה לבעלי השער הארוך כדי שהמים לא יתחילו להתמלא בשערות שתצקנה לכולם.

הקפד על ניקיון הסביבה הקרובה לבריכה

אמנם החוויה היא להיות בתוך הג'קוזי אבל גם הסביבה שבה הוא נמצא משפיעה על החוויה. עיצוב נכון של האזור איננו מספיק אלא יש גם להקפיד על כך שהוא יהיה נקי ונעים לשהייה.

טיפ נוסף: הרחיקו את הבריכה מאזור האכילה שעלול להיות מלוכלך יותר והלכלוך עלול לגלוש אל הבריכה עצמה.

בלילה חשוב על תאורה מתאימה

תאורת לדים יכולה להפוך ג'קוזי רגיל לחוויה לכל החושים. התאורה מתחת למים יכולה להצטרף לתאורה מתאימה מחוץ למים ומסביב לבריכה שהופכת לילה פשוט ללילה קסום ומיוחד.

טיפ נוסף: גם במשך היום ניתן להשתמש בתאורה מתאימה שתוסיף לחוויית הטבילה את הזווית האסתטית שנועדה לחוש הראיה.

הזמן אורחים מתאימים – גם לך וגם זה לזה

חווית הטבילה איננה תלויה רק במים ובמערכת אלא גם באנשים שאיתם אנחנו חווים את הטבילה. חשוב לוודא שהאורחים אכן מתאימים זה לזה – שלא לדבר על כך שהם חייבים להיות מתאימים לנו. ייתכן ויש לכם חברים מסוגים שונים שלא יתאימו זה לזה ולכן עדיף להזמין אותם בנפרד. גם לחברים הכי טובים שלנו יש לפעמים חולשות והרגלים רעים – אנחנו אולי מקבלים אותם אבל אורחים אחרים אולי יהיו פחות סלחניים.

טיפ נוסף: פשוט תירגעו ותיהנו מהחוויה…

***

מוגש בחסות הוט ספרינג: מערכות ספא וג'קוזי מהחברות המובילות בעולם.

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן