ג'קוזי: בבית או מחוץ לבית?

ישנו מגוון גדול של דגמי ג'קוזי שמהם ניתן לבחור את הדגם שמתאים לנו, לחלומות שלנו ולתקציב שלנו. אחד המשתנים שמשפיע באופן מכריע על בחירת הדגם הוא מיקום הבריכה. האם אנחנו רוצים להתקין מערכת ספא בתוך הבית או מחוץ לבית? מה עדיף, להתקין מערכת ספא בבית או בחוץ?

אין תשובה אחת מוחלטת לשאלה הזו. בואו נראה את היתרונות של כל מהבחירות – כל אחד מאיתנו ישקול ויחליט מהם היתרונות שחשובים לו יותר ולפי זה יחליט אם הוא רוצה ג'קוזי בבית או מחוץ או בחצר/גינה.

למה כדאי בתוך הבית

מתאים לכל העונות: קר בחוץ? לוהט בחוץ? לח מאוד בחוץ? רוחות משתוללות? אובך כבד? אם בחרתם להתקין בריכת ספא בתוך הבית אתם לא צריכים לדאוג בגלל מזג האוויר – לא משנה מה קורה בחוץ, אתם במקום מוגן וסגור.

פרטיות מלאה: מי שמתקין ג'קוזי לחצר צריך להיות מוכן לכך שלא תהיה לו פרטיות מלאה. רוב החצרות אינן אטומות ורק מי שמתקין את המערכת בבית יכול להיות בטוח שיש לו פרטיות מלאה.

תשתיות קיימות: מערכות מים, ניקוז וחשמל – שכמעט כל ג'קוזי זקוק להם – זמינות בבית ולא דורשות התקנה מסובכת נוספת של תשתיות שלא תמיד קיימות בחצר או בגינה.

הגנה מלכלוך ופגעי מזג האוויר: בבית כמעט ואין אבק, עלים ושאר לכלוך שהרוח נושאת אל הבריכה שנמצאת בחוץ. כך אין צורך בכיסוי מיוחד לבריכה. הבריכה מוגנת ותאריך ימים.

קל לגישה: לא צריך ללכת אל מחוץ לבית, ללבוש סנדלים או נעלי בית – הגישה מהירה ונוחה וגם אנחנו לא חוצים אדמה שאותה נביא איתנו אל הבריכה.

למה כדאי מחוץ לבית

גדול יותר: חדרים בבית כמעט תמיד יהיו יותר קטנים מהשטח הפתוח שיש לנו מחוץ לבית. אם בבית נאלץ להסתפק הרבה פעמים במערכת ספא למספר קטן של אנשים, בחצר יש לנו את האפשרות להתקין דגם גדול ומרווח יותר שיפנק אותנו וגם את האורחים שלנו.

גמישות במיקום: החצר גם יכולה להיות מקום מתאים למגוון גדול יותר של דגמים בצורות שונות. כך יש לנו יותר בחירה בדגם שמצא חן בעיננו ולא רק כזה שיתאים לחדר מסוים בבית.

בעיות רטיבות ונזילות: הילדים משתוללים ומשפריצים? כל מי שיוצא מהמים מרטיב את כל הסביבה? יש נזילה פתאום מהמערכת? כשהמערכת מחוץ לבית, למי אכפת?

האוויר הפתוח: חוויית השכשוך באוויר הפתוח היא חוויה מיוחדת. במקום לראות תקרה וקירות אתם יכולים לראות את צמחיית הגינה, את הנוף שמסביב וליהנות מהאוויר הפתוח. יש מי שיגיד שבתוך הבית הג'קוזי הוא סתם אמבטיה עם זרמים; מחוץ לבית הוא טעימה מגן העדן שעליו כולנו חולמים.

לנצל את המקום: לא חבל על החצר המבוזבזת? לא עדיף לנצל את החדרים בבית למטרות אחרות? ג'קוזי מחוץ לבית מאפשר לתפוס שתי ציפורים במכה אחת: לנצל טוב יותר גם את השטח בתוך הבית וגם מחוץ לבית.

לצאת מהבית: בבית אפשר לעשות המון דברים ולפעמים אנחנו שוכחים לצאת ממנו. הג'קוזי שהתקנו בחצר מושך אותנו אל מחוץ לבית וכך אנחנו נהנים מהשינוי במקום, מהאווירה ומתחושת המסע אל רגע אחר במקום אחר.

***

מוגש בחסות הוט ספרינג: מערכות ספא וג'קוזי מהחברות המובילות בעולם.

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן