גני אירועים: חתונה בהריון

כולנו אוהבות לשמוע מחמאות בסגנון "וואו, איך את זוהרת!". המחמאות האלה מופנות במיוחד לנשים בהריון ולכלות נרגשות. אם את בהריון ומתכננת להתחתן בקרוב, הרי שהחתונה הקרבה היא הזדמנות לזהור כפליים…

כיום, אין זה נדיר לראות כלות בהריון פוסעות על שביל החופה של גני אירועים בשרון. בעבר, אישה בהריון לא חגגה בטקס מפואר של גן אירועים בשרון, אלא בחתונה מהירה, שקטה וצנועה. מים רבים עברו בירקון מאז.

איזו שמלה כדאי ללבוש, כשאת בהריון? כמובן שהשיקול החשוב ביותר לבחירת שמלה הוא נוחות. לא קל למצוא שמלה נוחה, מחמיאה ויפה, כאשר גופך משתנה בכל חודש. אנו ממליצים על שמלה עם חתך אמפירי מתחת לחזה, שתיראה יפה גם בחודשים הקרובים. אל תלכי על שמלה הדוקה ואל תנסי בכוח להראות רזה יותר ביום הגדול. לכי על כיוון של שמלה רומנטית, אוורירית וזורמת. שמלה כזו תשתלב נפלא באווירה הפסטורלית של גן אירועים. בחרי שמלה מבד נושם, בלי כל מיני תוספות מבדים מגרדים.אם יש לך כתפיים וזרועות יפות אשר כל חברותיך מקנאות בך עליהן, זהו בהחלט הזמן להשוויץ בהן.

האם להסתיר את הריונך או לא להתבייש בו? התשובה תלויה לחלוטין בכלה. ישנן כלות אשר מעדיפות, שהשמועה על הריונן לא תפרוש כנפיים ותתפשט לכל רחבי גן אירועים. כלות אחרות "לא דופקות חשבון".

בנוסף, מה דעתך ללבוש שמלה שהיא לא לבנה, בגוון שמנת? חלפו הימים שבהן כלות הגיעו אל גן אירועים רק בשמלה צחה כשלג, לבנה, בתולית וצחורה.

מאחר וחתונה של גן אירועים בשרון מצריכה ממך לעמוד על הרגליים במשך שעות רבות, כדאי שתבחרי בזוג נעליים נוחות. נכון, הן לא יראו מושלמות, אך מצד שני, הן תהיינה נוחות מאוד. לא תצטרכי לחשוש מנפילה מזוג עקבים אימתניים. אם אינך מסוגלת לוותר על עקבים, לפחת בחרי בעקבים רחבים, שיאפשרו לך ללכת ביציבות (במיוחד כאשר מדובר במשטחי פורמייקה עם סכנת החלקה, במדרגות מרובות וכו').

אל תשכחי כי נעליים אמורות לשאת את כל כובד משקלך. מסיבה זו, רצוי שתרכשי שני זוגות נעליים. מכיוון שנשים רבות בהריון סובלות מרגליים נפוחות, יתכן שתרצי לרכוש זוג שני במידה מעט יותר גדולה.

אם את נמצאת בשלב שבו כבר קשה לך לעמוד שעות רבות על רגלייך, נסי לשבת במהלך
החתונה, לנוח, לנשום אוויר. זה בסדר לנוח ולהתרענן מידי פעם. זה היתרון של גן אירועים  – הוא מציע שפע של פינות ישיבה.

כמובן שאסור לך לשתות משקאות אלכוהוליים. אם החתונה נערכת בימי הקיץ החמים, הרבי בשתיית מים, כדי למנוע התייבשות.

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן