גני אירועים: האם כדאי להשקיע ברכישת שמלת כלה יוקרתית?

בשעה טובה החבר שלך סוף סוף שלף את הטבעת והציע נישואין. עכשיו עומדות לפניך אינספור משימות בדרך אל החתונה המיוחלת. אחת המשימות החשובות (אם לא המשימה החשובה ביותר, מלבד סבב גני אירועים בשרון) היא: להתחיל לחפש שמלת כלה.

השאלה היא כזאת: האם כדאי ללכת לסלון כלות ולהשקיע ברכישת שמלה מעוצבת בהתאמה אישית, או שעדיף להסתפק בשמלה פשוטה, כזו שקונים בעודפים/באיביי/בחנות בגדים רגילה?

מדוע לא כדאי להשקיע:
לפניכן חמש סיבות מעולות לוותר על רכישת שמלה יקרה באלפי שקלים ולהעדיף אלטרנטיבה זולה:

כסף –  חבל לזרוק אלפי שקלים (ולפעמים מדובר גם בעשרות אלפי שקלים) על בגד שתלבשי כמה שעות בודדות. אחר כך הוא סתם יעמוד בארון, יצבור אבק ויתפוס מקום. בכסף שתחסכי על שמלת כלה יוקרתית, תוכלי לרכוש מלתחה שלמה, לרכוש את הסלון המהמם שתמיד חלמת עליו או לצאת לבית מלון חמישה כוכבים.

חסכון בהוצאות – גם ככה יש המון הוצאות שקשורות בחתונה: תשלום לספקים השונים, גן אירועים בשרון וכו'…כל הוצאה גדולה שאתם חוסכים, היא יתרון ענק.

צניעות – נשמע קשה להאמין, אבל ישנן בנות שמעדיפות לא ללבוש שמלה יוקרתית שתעמיד אותן באור הזרקורים. הן ממש לא מרגישות בנוח כשכל העיניים נשואות אליהן ומעדיפות שמלה צנועה ופשוטה בלי מחוכים, בלי טולים, בלי תחרות גרנדיוזיות ובלי "קשקושים".

פחות כאבי ראש – שמלה מעוצבת בהתאמה אישית, מצריכה לא מעט מדידות. ישנן בנות שרואות בכל הסיפור של המדידות כאב ראש ובזבוז זמן. צריך להיגרר לחנות, לחפש חנייה וכו'…

איפוק – אם את בוחרת להתחתן במקום קטן, כפרי ואינטימי, שמלה מפוארת עלולה לגרום לך להרגיש שאת עוטה על עצמך תלבושת מגוחכת לפורים.

אך כמובן, שמלה יפה ויוקרתית מציעה גם יתרונות גדולים:

תשומת לב – נכון שהשמלה תעלה לך כמה אלפי שקלים. מצד שני, היא תבטיח שאת תהיי האישה המרשימה בכל המתחם של גן אירועים בשרון. כל עיני האורחים יהיו נשואות אליך בהערצה. זו הזדמנות נפלאה להשוויץ ביופייך מול כל האנשים החשובים לך – חברים, קרובי משפחה ולהבטיח שאת תהיי המוקד העיקרי של תשומת הלב. אף אחד לא יגנוב ממך את ההצגה – לא הגיסות, לא האחיות, לא החברות ולא האחייניות.

כניסה מפוארת – תוכלי "לדפוק" כניסה מרשימה גן אירועים לפני כולם, כמו שתמיד חלמת. השמלה תעצים את היופי שלך ותתועד בכל התצלומים מהחתונה (שיועלו כמובן לפייסבוק). תקבלי כל כך הרבה מחמאות עליה ופשוט תרחפי על ענן, תרגישי באופוריה.

נסיכה ליום אחד – לא יהיו לך הזדמנויות רבות ללבוש שמלה כל כך אלגנטית ויוקרתית ולהרגיש כמו נסיכה מהאגדות.

***

מוגש בחסות גן אירועים ערוגות בושם – אירועים בניחוח אחר.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן