גני אירועים: דברים שאסור לעשות בחתונה

מוזמנים לחתונה של חבר או מכר? לפניכם רשימה של טעויות מביכות, שאסור לכם לעשות בחתונה:

להביא קומקום במקום צ'ק – כבר שנים על גבי שנים עומד לכם בבוידעם קומקום יוקרתי שקיבלתם במתנה לחגים, עדיין ארוז בעטיפת מתנה, מעלה אבק. אתם רק מחכים להזדמנות להעביר את העז הלאה. ובכן ממש לא מומלץ להביא לחתונה קומקום במקום צ'ק, אלא אם כן מדובר באנשים שאתם ממש לא מחבבים…

להיות פרח קיר – לא בא לכם לרקוד? אלא אם כן אתם קשישים, היום זה לא מנומס לשבת כל הערב לצד השולחן, לשלוח מבטי בוז לרחבת הריקודים של גן אירועים בשרון לעשות פרצופים חמוצים וסובלים.

לשתות יותר מידי – אם אתם לא יודעים לשתות, אז אל תעשו זאת. אתם עלולים למצוא את עצמכם עושים סטריפטיז על הבר ומונצחים בסרט הוידיאו של החתן והכלה – סיטואציה שאתם ממש לא רוצים.

לשקר ולהיתפס – אל תגידו לחתן ולכלה, שאתם לא יכולים להגיע כי לסבתא שלכם יש "אזכרה בדיוק באותו ערב", ויום למחרת להיות מתוייגים בפייסבוק על ידי אחד החברים, בפאב שחגגתם בו עם החבר'ה, שיכורים ומחוייכים.

לא להגיע לחתונה וגם ולא לתת צ'ק פיצוי – שלא תבינו לא נכון. החתן והכלה עדיין יכעסו שלא טרחתם לבוא. אבל הם יכעסו הרבה יותר, אם לא תביאו צ'ק פיצוי.

להודיע לחבר באמצעות SMS שאתם נורא מצטערים, אבל לא תוכלו לבוא לחתונה – נכון שהודעה כתובה (SMS, מייל,  Whats'Appוכו') חוסכת לכם את הצורך להתקשר, לדבר עם החתן/הכלה ולשקר להם. מצד שני, זה ממש לא מנומס להתחמק כך מחתונות.

לעשן על זרים – אל תשלפו את הסיגריה ותפריחו טבעות עשן על שכניכם לשולחן, בידיעה ברורה שהם לא מעשנים.

לברוח מוקדם מהחתונה – זה לא מנומס לארוז את הפקלאות ולברוח ממתחם גן אירועים מיד אחרי החופה, תוך כדי מלמול מתנצל "מחר אני צריך לקום מוקדם לעבודה". במיוחד כאשר החתונה מתקיימת ביום חמישי…

לתת ביקורת בונה על השמלה לכלה – מאוד לא כדאי להעיר לכלה כי הצבע של השמלה מחוויר אותה, שהגזרה לא מחמיאה ולה וכו'. חרטו לכם את כלל הברזל הבא: תמיד אמרו לכלה שהיא נראית יפהפייה, אפילו אם היא נראית כמו תנין שעטוף בקומבניזיון.

לבקש לארוז אוכל הביתה – בכל ערב נזרקים מגני אירועים כמויות אוכל שיכולות להאכיל חצי מאוכלוסיית אוגנדה. ולמרות זאת, וללא שום הסבר הגיוני, זה נחשב טאבו לבקש מהמלצר לארוז לכם את הסטייק הענק הביתה.

לרכל עם אנשים שאתם לא מכירים – אל תעירו לאדם שעומד לצידכם ומחכה לבירה ליד הבר "איזו חתונה מעפנה אה?", יש סיכוי לא רע שזהו האח של הכלה.

***

מוגש בחסות גן אירועים ערוגות בושם – אירועים בניחוח אחר.

Written by GoArticle

Leave A Reply

דילוג לתוכן