גני אירועים: בחירת שמלה במידות גדולות

בשעה טובה, בחיר ליבך הציע לך סוף סוף נישואין. לאחר שאבק הכוכבים התפוגג והאופוריה שוכחת מעט, הגיע הזמן להתפנות למשימות החשובות שעומדות לפניך –  תכנון החתונה.

בדומה לכלות רבות אחרות, את לוקחת את העניינים לידיים ותופסת יוזמה, בזמן שהחתן מראה עניין מועט בנושא ההכנות. את מבקשת המלצות מחברים ומכינה רשימה של  גני אירועים בשרון, מתעניינת לגבי ספקים ועושה אינסוף טלפונים. את מתקשרת לכל גן אירועים בשרון שברשימה שלך, מתאמת פגישה ולוקחת את החבר לסבב אינטנסיבי.

לאחר שסוף סוף הצלחתם לבחור גן אירועים בשרון, תוכלי להתפנות ל-200 המשימות האחרות בדף שלך. רק שיש משימה אחת גדולה מכולן, אשר מטילה עליך אימה: בחירת השמלה.

אם את בחורה במידות גדולות, את בוודאי יודעת כמה קשה להשיג בגדים יפים במידות גדולות. נדמה שכל רשתות האופנה מעצבות אך ורק לנערות שדופות במידה 34. כעת, כשהגיע הזמן לחפש שמלת כלה, את יכולה רק לדמיין את הגיהינום המחכה לך.

האימה רק הולכת וגוברת, כשאת מעיינת במגזינים של שמלות כלה. את רואה עמוד אחרי עמוד, של דוגמניות מורעבות, בשמלה צמודה בגזרת סירנה. כשאת מביטה בהן ,את פשוט יודעת, שהן חיות על סיגריות וחסה…

אז איך מוצאים את השמלה המושלמת למידות שלך ולקימורים שלך?

הדבר הראשון שאת צריכה לשים עליו דגש, הוא לחפש שמלה שתדגיש את הנתונים החיוביים שלך ותסתיר את הפחות המחמיאים. כאן מתחילה הבעיה. שמלות בצבעים כהים מחמיאות לנשים מלאות ומצרות את הפיגורה. אך מכיוון שמדובר בחתונה, הן לא פרקטיות.

חסרון נוסף של שמלות כלה, הוא האורך. נשים רבות גאות ברגליהן היפות, אך בשל הטאבו של לבישת שמלת כלה קצרות, הן נאלצות להסתפק בשמלה ארוכה. את יכולה להיות שונה. אינך חייבת להיכנע לצווי האופנה המיושנים האלו. את יכולה להכניס משב רוח רענן אל גן אירועים ולהפתיע את האורחים בשמלת כלה באורך מפתיע.

השיקול הבא שלך הוא לבחור שמלה שתרגישי בה נוח –  כאשר תסתובבי במתחם של גן אירועים. נכון שאת בטח נורא רוצה לבחור שמלת מחוך הדוקה שתקטין אותך בשתיים-שלוש מידות, אך האם את באמת רוצה להרגיש חנוטה כמו מומיה, במשך שעות על גבי שעות?

הבשורות הטובות הן, שאינך חייבת ללבוש שמלה בגזרה צמודה והדוקה. היום שמלות בסגנון וינטאג', רכות ונופלות, הן מאוד באופנה. הן מחמיאות לנשים מלאות מכיוון שהן מטשטשות ירכיים, אגן רחב וכו'.

כמו כן, רצוי שתימנעי מאביזרים גרנדיוזיים וגדולי מידות. התמקדי בבחירת אביזרים מעודנים, לא בומבסטיים. הדבר כולל גם את זר הפרחים, ההינומה, הנעליים והתכשיטים. חשבי על סגנון קלאסי ומעודן.

נכתב בשיתוף עם: http://www.arugotbosem.co.il/ גן אירועים

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן