גן אירועים: טיפים לתכנון חתונה לנשים בהריון

לא מעט נשים מופתעות לגלות שהן בהריון. התגלית הזו גורמת להן לתכנן חתונת בזק מזורזת, שכן הן לא רוצות שהתינוק ייוולד לא במסגרת הנישואין. מסיבה זו הן ממהרות לסגור תאריך קרוב ככל האפשר עם גן אירועים בשרון ומתחילות בהכנות קדחתניות לקראת חתונה.

השמחה לקראת התינוק שעומד להיוולד, משתלבת עם האופוריה וההתרגשות מהאירוסים החדשים וקל מאוד לאבד את הצפון. כל הלחץ הזה עשוי להרע לך ולתינוקך. ריכזנו כמה טיפים עבורך, שיסייעו לך לשמור על שלווה ובריאות נפשית ופיזית:

אל תתרגזי.
אנשים מסביבך, קרובי משפחה רחוקים, מכרים לעבודה ועוד, עלולים להתעצבן כשיגלו שאת מתחתנת בהריון. יהיה להם קשה לקבל את העובדה, שאישה מעיזה בחוצפתה להיכנס להריון מחוץ למסגרת נישואים. במקום להתעצבן ולהתרגז על הפרצופים החמוצים שיעשו לך, פשוט נסי לקבל זאת בשלווה. חזרי על המנטרה הזו עד שתפנימי אותה: "אני בהריון ולא שווה לי להתרגז בגלל שטויות."

תכנני את לוח הזמנים של יום החתונה בקפידה. נסי לארגן יום מתוכנן ככל האפשר. כך יהיה לך יום רגוע ולא תצטרכי לרוץ בהיסטריה ממקום למקום. במקום לרוץ להצטלם בחמישה לוקיישנים, בחרי באחד או שניים שסמוכים לגן האירועים.

במהלך החתונה, התרחקי ממעשנים. למרבה הצער (או השמחה, תלוי בהשקפת עולמכם), לא כל גן אירועים בשרון  אוכף מספיק את האיסור לעשן במתחמים סגורים. לכן כדאי מאוד להתרחק מאורחים מעשנים. אם אין לך ברירה ואת חייבת לגשת אליהם ולברך אותם – עשי זאת בזריזות ככל האפשר. אורחים שמכבדים אותך ימהרו לכבות את הסיגריה עם בואך.

התרחקי מאלכוהול. כידוע, אלכוהול מזיק מאוד לתינוק. לכן כדאי שתתרחקי ממשקאות אלכוהוליים. הסתפקי במים קרים ומרעננים עם לימון ושתי הרבה.

היי בררנית בבחירת האוכל. כדאי מאוד להתייעץ עם דיאטנית ועם רופא הנשים שלך לגבי מה שמומלץ לך לאכול – ומה שממש לא.

ביום החתונה אל תוותרי על אכילה. גם אם את לחוצה בטירוף ואינך מסוגלת להכניס דבר לפה – אכלי. אם תמנעי מאכילה, את עלולה להתמוטט ולהתעלף באמצע החופה.

שכחי מעקבים. לכי על נעליים שטוחות. הן יסייעו לך לעמוד ולהסתובב ברחבי גן אירועים זמן רב מבלי להרגיש מסוחררת ועייפה (תחושות לוואי להריון שבוודאי כבר מוכרות לך היטב).

נוחי הרבה. בחתונה עצמה חשוב מאוד שתקשיבי לגופך. אם את עייפה ומותשת, רדי מהרחבה, שבי ונוחי קצת.

תכנני ירח דבש רגוע במיוחד. לא כדאי לתכנן את ירח הדבש בתקופת החגים העמוסה. אם יש לך אפשרות, נסי לתכנן אותו למועד רגוע יותר. בנוסף, אל תבחרי לטייל במקום שמצריך ריצה מאטרקציה זו לאטרקציה אחרת, אלא יותר בסגנון של חופשת-בטן גב, בריכה, ים, מקום שקט, פסטורלי ורגוע. בנוסף, כדאי שתוודאי כי הביטוח הרפואי שלך מכסה סיבוכים כלשהם שעלולים להתרחש בהריון, שלא לדבר על לידה פתאומית. בדקי אילו בתי חולים יש בסביבה.

***

מוגש בחסות גן אירועים ערוגות בושם – אירועים בניחוח אחר

Written by נמרוד

Leave A Reply

דילוג לתוכן